Plavecký bazén TJ Sokol Mladá Boleslav - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Komunitní plánování - oblast sportu

    30. 10. 2008

    Pozvánka na jednání - plánování s veřejností! Oblast sportu. 11.11.2008 - v 16.00 hod. Kulturní středisko Svět. Jsou pozvaní zástupci všech TJ autoškoda - také ti co získali grant .

    Reagovat
    helena Bubnova
    • 11. 11. 2008

      Dobrý den já by se chtěl jen zeptat jestli berete brigádíky napište mi na meil budu velice rád děkuju předem

      Reagovat
      martin
      • Aqua aerobic

        24. 11. 2008

        Chtěla bych se zeptat kdy je aqua aerobic, které dny a od kolika hodin, popř. cenu. Děkuji...

        Reagovat
        Denisa Tóthová
        • 4. 01. 2009

          Dobrý den chtěl bych se zeptat,kdy bude zahajení provoz bazenu. Děkuju

          Reagovat
          Tibor
          • Aquaerobic

            6. 01. 2009

            Dobrý den, chtěla bych se optat, kdy začíná po vánocích aquaerobic v krytém bazénu v Mladé Boleslavi, zejména dny a čas začátku.Děkuji za odpověď na email. Děkuji a přeji hezký den.

            Reagovat
            Lucie Plachá
            • Aguaerobic

              9. 02. 2013

              Dobrý den.Chtěla bych se zeptat v jakých dnech a od kolika hodin se cvičí aguaerobic a kolik stojí vstupné? Předem vám děkuji za odpověď na e-mail: [email protected] Pavlová

              Reagovat
          • Aquaerobic

            10. 01. 2009

            S přáním hezkého dne se i já chci zeptat, kdy začíná aquaerobic, jaké dny a v kolik hodin. Předem děkuji za odpověď na můj email. Na shledanou Kyšperská

            Reagovat
            B. Kyšperská
            • aquaerobic

              21. 02. 2009

              Dobry den, take bych se chtela zeptat na aquaerobic.Ve kterych dnech je cviceni a od kolika hodin,pripadne co si vzit sebou krome plavek.Dekuji za odpoved na muj email.

              Reagovat
              simona rossova
              • Aquaerobic

                23. 02. 2009

                Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda-li se v bazénu provozuje aquaerobic, případně časový harmonogram. Děkuji Turková Jana

                Reagovat
                Jana Turková
                • aqua aerbik

                  1. 10. 2009

                  prosím o zdělení v které dny je aqua aerobik od kolika hodin a cena za hodinu dekuji M.Sudomová

                  Reagovat
                  • Děti

                    11. 05. 2010

                    Byla jsem se třemi dětmi v bazéně. Sobota, my a další 4 lidé. Hodinu jsme poctivě plavaly,pak jsem si s holkama chtěla chvíli zablbnout.Šly jsme tedy do rohu v jedné dráze a holky jsem honila a vyhazovala. Na nikoho jsme necákaly,nikoho jsme neomezovaly.

                    Reagovat
                    • Děti

                      11. 05. 2010

                      pokračuji.. Holky se nahlas smály.Byly jsme upozorněni,že bazén není dětské hřiště a děti nemají nárok si v bazénu pohrát.Kdo neplave,nechť tam nechodí.NA CO TEDY NOVÝ BAZÉN PRO MB?

                      Reagovat
                  • Děti

                    11. 05. 2010

                    Byla jsem se třemi dětmi v bazéně. Sobota, my a další 4 lidé. Hodinu jsme poctivě plavaly,pak jsem si s holkama chtěla chvíli zablbnout.Šly jsme tedy do rohu v jedné dráze a holky jsem honila a vyhazovala. Na nikoho jsme necákaly,nikoho jsme neomezovaly.

                    Reagovat
                    • Dotaz k: Plavecký bazén TJ Sokol Mladá Boleslav

                      9. 01. 2011

                      Mám stejnou zkušenost jako pani s dětmi.Moje děti po sobě ve vodě stříkaly!!!!Sice je to už před 10 lety, takže koukám, že se nic nezměnilo. Návštěvníkům jest pouze plavati spořádaně z jednoho konce na druhý.Mimochodem, tady vstup za 70 = 55 Kč, V Liberci

                      Reagovat
                      • 9. 08. 2011

                        Jenom by mě zajímalo, jestli na recepci v bazénu někdo je a pokud ano, proč neberou telefony!!!!!!!!!

                        Reagovat
                        • Reakce na příspěvek 5234

                          20. 01. 2012

                          Mám stejnou zkušenost, před as.5ti lety jsem byl s vnoučaty v bazénu děti si hrály a smáli se na hlas.Pohádce s "plavčíkem" spíše estébákem, který na nás chtěl zavolat policii jsem se zařekl že tam už nikdy s vnoučaty nepůjdu radči pojedu do Jičína.Š. ps

                          Reagovat
                          • Pokračování

                            20. 01. 2012

                            Na písemnou stížnost na "plavčíka " nikdy nikdo neodpověděl. Š.

                            Reagovat
                            • Aguaaerobic

                              28. 08. 2013

                              Dobrý den, chtěla bych se zeptat v jakých termínech je letos Aqua aerobic. OdpověĎ prosím na [email protected] Děkuji

                              Reagovat