Hodkovice nad Mohelkou - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Bydlení

    29. 12. 2007

    Na našem městečku se mi nelíbí jen jedna věc.Všude máme nastěhované Slováky a pro lidi z Hodkovic nejsou byty..Všechno prodáváte a neberete ohled na druhé....Například já se svojí rodinou nemám kam jíd..Musíme bydlet u pane Zoubka..Přál bych vám tam stráv

    Reagovat
    Martin Pytloun
    • odpust nam slovakum

      7. 10. 2009

      prosim vas odpust nam slovakum ze ti berem praci za minimalni mzdu maximalni vzkon odpustte nam prosim radeji by ste tam meli afgance

      Reagovat
  • 6. 01. 2008

    Každý si svou cestu volí sám....myslím,že jste si k této situaci pomohli sami.....soudíte město,za chování??Proč nezačnete u sebe??Být lepší!!!Aby jste se mohli lidem podívat s čistým svědomím do očí!!!

    Reagovat
    havran
    • Bydlení

      21. 01. 2008

      Dobrý den....já osobně si nevzpomínám,že by město pomáhalo extra někomu hledat byt :-))))) tedy každý měl možnost si podat žádost na byt,to za prvé!byla možnost odkoupit si byt,řekněme za velmi rozumnou cenu a jinak to funguje asi jako všude!!Kdo má finan

      Reagovat
      Jasanka125
      • 30. 01. 2008

        Ano plně souhlasííím s posledními příspěvky!!!!!!!!!!!!!!!!!Goood!!!

        Reagovat
        Jaroslav H.
        • bydlení-Pytlounovi

          5. 04. 2008

          ......se držím za břicho...smíchy tu nemůžu vydržet!!To jste takoví hlupáci??Nebo Miroslava tak jednoduchá....asi jedno s druhém!!!

          Reagovat
          b.b.pois.
          • dodatek

            22. 06. 2008

            chtělo by to vice fotografií

            Reagovat
            pavla
            • 9. 02. 2009

              kokoti posrali ste to

              Reagovat
              blb
              • kokoti neznami

                7. 10. 2009

                proc si tez kokot

                Reagovat
              • proc

                7. 10. 2009

                proc si tak zla jano

                Reagovat
            • 16. 04. 2009

              Hodkovice jako město by celkem ušlo:)když si odmyslím spoustu pomluvačných a zlých ,závistivích lidí ....ale to by městečko zůstalo prázdné:))nevadí!.)

              Reagovat
              jana