Stráž - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Straz u Domazlic

    22. 06. 2008

    Mozna vychazka na Vavrinecek. Poutni misto. Krasny vyhled. Vavrinecek je pesky a autem k dosazeni i s Domazlicke strany.

    Reagovat
    Eva Matejkova