Ludmírov - Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
Josef Ludmírov
17. 05. 2008Je to snad nejlepší vesnice, škoda, že tu už nebývám tak často! Moc pěkný fotky škoda, že jich tu není víc!
Reagovat
Terezka Moc hezký fotky
11. 06. 2008Moc hezká vesnice, když jsem ty fotky viděl, úplně jsem si vzpomněl na svoje dětství, které jsem zde prožil a které bylo nádherné. Pokud by měl někdo z vás jakékoliv fotky, přidejte je prosím do této sekce, rád se podívám a zavzpomínám. D.
Reagovat
Dan Moc pěkné
15. 06. 2008Moc pěkné fotografie, budu se tam muset podívat, není to jako placka u nás na Hané. Možná by stálo za to se tu i přestěhovat. Budu přemýšlet, mám brouka v hlavě.
Reagovat
bzuk