Ludmírov - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Ludmírov

    1. 05. 2008

    Velice zajímavé a pěkné. Škoda, že není vícero fotografií.

    Reagovat
    Josef
    • Ludmírov

      17. 05. 2008

      Je to snad nejlepší vesnice, škoda, že tu už nebývám tak často! Moc pěkný fotky škoda, že jich tu není víc!

      Reagovat
      Terezka
      • Moc hezký fotky

        11. 06. 2008

        Moc hezká vesnice, když jsem ty fotky viděl, úplně jsem si vzpomněl na svoje dětství, které jsem zde prožil a které bylo nádherné. Pokud by měl někdo z vás jakékoliv fotky, přidejte je prosím do této sekce, rád se podívám a zavzpomínám. D.

        Reagovat
        Dan
        • Moc pěkné

          15. 06. 2008

          Moc pěkné fotografie, budu se tam muset podívat, není to jako placka u nás na Hané. Možná by stálo za to se tu i přestěhovat. Budu přemýšlet, mám brouka v hlavě.

          Reagovat
          bzuk