Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 26. 05. 2008

    Merasice su fajn dedina, az na tie babulienky, co nemaju cele dni co robit, tak riesia ostatnych a take veci, do coho ich je velke................................... NIC!!!!

    Reagovat
    misicka