Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 10. 03. 2008

    strasne sa mi tato stranka paci

    Reagovat
    babucik
    • jozko

      4. 05. 2008

      je to strasne sami balis

      Reagovat
      jozef
      • 4. 05. 2008

        boli sme sa prejst naucnym chodnikom, ktory konci pri rybniku. Je to velmi prijemna prechadzka.

        Reagovat
        Benkovicovci
        • 14. 05. 2008

          Ano, naucny chodnik je pekne urobeny a aj Miklos sa konecne skulturnil. Len aby to tak vydrzalo....lAle pre nas obyvatelov to stale bude LEN Miklos a nie to, co sa z toho niektori ludia snazia urobit.

          Reagovat
          obyvatel
          • 14. 05. 2008

            milkos je pekny.. neviem co vstetci drzkuju.. od veci..aj tak o nic nejde..iba niektorý zakomplexovany maju problem s totanymy sprostostamy..co a ake meno je kolko krat spomenute..

            Reagovat
            lola
            • báb

              5. 06. 2008

              hneva ma ze vo fotkach su neni odfotene niektore deti z dedinyyy. odhote ich a dajte tam!!!! ak poznate mira rábeka tak najme jeho. je to kamos

              Reagovat
              petra vesela
              • báb

                5. 06. 2008

                hneva ma ze vo fotkach su neni odfotene niektre deti z dediny. odfote ich a fotky dajte tam. a hlavne mira rabeka je to kamos. pisem to este raz lebo v predchadzajucom ca stala chiba

                Reagovat
                petra vesela
                • Zaujímavé

                  14. 06. 2008

                  Tento kúsok zeme nepoznám. Musím sa prísť pozrieť. Dobrý nápad na výlet. A v nie poslednom rade sa pokúsiť skontaktovať s p.Tehlárom - jeho priezvisko je aj mojím rodným priezviskom.

                  Reagovat
                  Viera
                  • Nejlepši a nejhezči krajina

                    17. 01. 2009

                    Tento ráj,je nadherny,muzu doporučit.Jezdivame tam skorem každý rok,nejen za rodinou,ale i za krajinou,ale i putovaním...:-)

                    Reagovat
                    Magdalena Štefunková
                    • 21. 01. 2009

                      Pekne fotečky sú tu.

                      Reagovat
                      Bernadeta
                      • 29. 03. 2009

                        Vaa parada kekne foto ale kde je foto parku???A este chyba foto nasej skladky odpadu to je vazne parada.Ale aspon sa ma obec cim chalit cil nas urcite kazdy pozna,ked nas vsetci zavazaju.

                        Reagovat
                        jurak
                        • Rumanova-nadherna dedinka

                          22. 04. 2009

                          Odporucam navstevu vsetkym, ktori chcu na chvilku ujst od zhonu mesta. Najdete tu neskutocny klud a zaroven vela zaujimavosti. Rodaci a obyvatelia z Rumanovej maju byt na co pysni!!! Ak sa chcete zapojit do diskusie o Rumanovej , skuste to na FACEBOOK.

                          Reagovat
                          Marcela Gigliano
                          • quot;nadhernaquot; dedinka

                            1. 05. 2009

                            Ano, mozno niekedy pred par rokmi to bolo v nasej obci velmi pekne. No momentalne sa vyrubuje historicky park,popri naucnom chodniku sa vylievaju fekalie a krasnu prirodu si nechavame zavazat odpadom z hypermarketov.

                            Reagovat
                            obyvatel
                            • 17. 03. 2010

                              Pred pár rokmi boli fekálie po parku,a to robili tzv.fandovia ktorí chodili z nedeľného futbalu.Hanba Vám kto to sem píše ,treba sa pozrieť na akej úrovni sú iné obce ,s takým počtom obyvateľov ako je v Rumanovej.Treba pre obec aj niečo urobiť a nie iba s

                              Reagovat
                              • 17. 03. 2010

                                Dokončím .Treba pre obec aj niečo urobiť a nie kritizovať snahu a prácu ľudí ktorým záleží na budúcnosti ľudí a obci.Ľudia otvorte oči a srdcia .park v Rumanovej je krásny.

                                Reagovat
                            • Rumanová objektívne.

                              14. 05. 2009

                              Ja osobne si myslím že podobné odkazy typu občan nepatria sem toto si musíme vyriešiť my v Rumanovej.Je mi z toho všetkého smutno že na všetkých stránkach kde sa spomenie naša obec Rumanová sa objavujú podobné odkazy. Takže nekazme si týmto sôsobom imidž

                              Reagovat