Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • moja dedina

    19. 07. 2008

    kraaaaaasa to...mila dedinka aj ked trosku chatrajuca ale zijem v nej...je to prosto krasa...hehe :o)

    Reagovat
    janciiiiii