Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • hek

    2. 06. 2008

    je to naozaj take sle

    Reagovat
    Sára
    • awoj

      2. 06. 2008

      je to pekna obec pod tatrami vim to lebo vnej bivam

      Reagovat
      helena