Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 30. 03. 2008

    Fakticky pekne tam je u Vas,ale tie cesty hotova zabijana.!!!A to nehovorim o ceste k nasim zosnulym.No skuste tam ist po takom fajnom lejaku,tak pribaľte si aspon jedne rybarske cižmy,nech su aspon po krk !.

    Reagovat
    paprika
    • 29. 05. 2008

      tato dedinka do ktorej chodim najradšej ja super .Je tu veľa prirody a su tu užastny ľudia a newiem čo za blbca dal do tochto o dedinke že je zla!!!!!!!!!Nejaky Sedličan bo oni Miklušovce nemaju radíbo su pyšny!!!!PAPAPAPA

      Reagovat
      horčica
      • Nikto si ju newšimaaa!!:(

        6. 08. 2008

        tato supa dedinka w ktorreej žieeem je nadheerna ma supa obyvatelov!!!;;;;;;až na nnniiieektoricchhchchc priroda je tu super!!čerstvy vzduch newem prečoooo tu nemmm chodia turisti!!!:(papapaapap

        Reagovat
        Romanka 000668
        • 5. 10. 2008

          hm..nase Miklusovce su uplne super..som na nich pysna..:)ale fest..je tu krasne!mame vsetko,co potrebujeme..az na cesty..:Dale inak sa nam tu zije uplne super..:)

          Reagovat
          ja258
          • ___________________

            23. 02. 2023

            I was feeling really overwhelmed with my school work when I realized I had forgotten about an assignment. But thanks to a homework and student masterpapers review paper service, I was able to get

            Reagovat
        • 5. 10. 2008

          prečo nemate obnovenu stranku na internete či sa nič u vas nedeje? však sa vždy ničo deje tak by ste mohli o tom informovať

          Reagovat
          anonim123