Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • 30. 04. 2008

    Ja tu bývam ty vole :DDD

    Reagovat
    Dixi
    • 26. 09. 2008

      no to si delaš kozy devenko.:) ty si z Londina ta to neni mozne:)

      Reagovat
      pideee