Krnov - Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
Vlady Saubertrodak z Krnova, zijici v Marylandu
22. 04. 2008Dekuji za velmi pekne fotografie Krnova a okoli. Preposlu adresu vasi stranky vsem svym pratelum.
Reagovat
Bob Rychlik
22. 04. 2008rodačka a obyvatelka Krnova na který nedá dopustit, krásné fotky, přepošlu všem, co se odstěhovali pro vzpominku
Reagovat
Milada Daňková
23. 04. 2008Přátelé, dost dobré, kdy se sejdeme? Přeposílám dalším přátelům-rodákům do Řecka, na Slovensko, Austrálie a Makedonie pro vzpomínku
Reagovat
Dana Dudová
23. 04. 2008Přátelé, dost dobré, kdy se sejdeme? Přeposílám známým rodákům do Makedonie, Řecka, Austrálie a na Slovensko
Reagovat
Dana Dudová