Měděnec - Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
štola Marie pomocná
1. 03. 2008Od května bude opět v provozu štola i s pruvodcem.Neváhejte a přijďte se podívat.Nebudete litovat.Otevřeno bude zatím o víkendech,v létě každý den od 10.00-16.00 hod.Těším se na Vás.Kiwi
Reagovat
Kiwi420 let udělení Měděnci titulu Horní město
8. 04. 2008V srpnu tonu bude 420 let kdy Měděnec obdržel titul Horní město
Reagovat
ivancader Rozsvěcení vánočního stromu
29. 11. 200829.11.2008 Zveme Vás na rozsvěcení vánočního stromu
Reagovat
Ivan Cáder Mikulášská zábava
29. 11. 20086.12.2008 od 16.00 hod na sále OÚ v Měděnci a od 20.00 Mikulášská zábava
Reagovat
Ivan Cáder