Aquapalace Hotel Prague ubytování Praha

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Aquapalace Hotel Prague

Fotografie uživatelů (60)

Aquapalace Hotel Prague Aquapalace Hotel Prague Aquapalace Hotel Prague zobrazit všechny fotografie

Aquapalace Hotel Prague

Pražská 137, 251 01 Čestlice, 14900 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Aquapalace Hotel Prague ****

Aquapalace Hotel Prague je součástí areálu AQUAPALACE PRAHA, který je největším zastřešeným středoevropským aquaparkem. Nabídka služeb zahrnuje rozsáhlé moderní konferenční centrum , výbornou kuchyni, přímý přístup do nově otevřeného aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků. Ať už cestujete služebně či soukromě, široká škála hotelových a wellness služeb v kombinaci s návštěvou aquaparku a pražských památek, uskuteční váš pobyt nezapomenutelným. Volný celodenní neomezený vstup do Aquaparku a Fitness centra v ceně pobytu!!

Zaslat poptávku

Pokoje - Aquapalace Hotel Prague

Všech 231 pokojů a suitů Aquapalace Hotelu je vybaveno koupelnou/WC, minibarem, rádiem, kabelovou televizí, televizí s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem, možností přípravy kávy nebo čaje, wifi a LAN internetem, bezpečnostní schránkou a individuálně ovladatelnou klimatizací.

Gastronomie - Aquapalace Hotel Prague

Restaurant “Astra” Není pochyb o tom, že právě v Praze najdete jednu z nejlákavějších evropských kuchyní. Pochutnejte si na širokém výběru českých i mezinárodní specialit v našem hotelovém restaurantu „Astra". Speciální atmosféru kulinářského zážitku na venkovní terase můžete prožít při osvěžující snídani, stejně jako při romantické večeři. Pro naše nejmenší hosty jsme připravili řadu speciálních dětských jídel. Hotelový šéfkuchař zařazuje oblíbené dětské pamlsky na snídaňové i večerní bufety. Speciální „ baby menu“ ve formě omalovánky je součástí hotelové a la carte nabídky. K objednávce „ baby menu“ obdrží malí hosté pastelky a zabaví se tak do doby, kdy je pokrm servírován. Též dětský koutek, situovaný u restaurantu Astra, umožňuje rodičům odpočinout si u společné večeře, zatímco si jejich ratolesti budou hrát. Otevírací doba: Denně 7:00 – 11:00 hod a 12:00 – 23:00 hod

Okolí - Aquapalace Hotel Prague

Vkusně zařízené ubytovací prostory, skvělá gastronomie, osobní přístup personálu a největší aquapark ve Střední Evropě - to vše je jen začátek toho, co Aquapalace Hotel Prague může nabídnout.Byla by škoda nevyužít příležitosti a nenavštívit významná místa a památky v blízkosti, stejně jako nevyzkoušet atrakce a sporty, které lokalita nabízí. Vaší pozornosti by nemělo uniknout: - Hlavní město Praha - Dendrologická zahrada - Průhonický park a zámek - Golf - Cyklistika - Obchodní zóna

Dostupnost - Aquapalace Hotel Prague

Hotel Aquapalace leží 5 km od Prahy, 34 km od letiště a 19 km od veletržního areálu. Pokud přijedete osobním vozem, budete mít k dispozici dostačující počet parkovacích míst v hotelové garáži. Aquapalace Hotel Prague Pražská 137, CZ-251 01 Čestlice, Praha-východ GPS: 50°0'26.639"N, 14°34'16.902"E Adresa pro GPS: Čestlice, ulice Obchodní Aquabus Bezplatná kyvadlová autobusová doprava od stanice metra Opatov (trasa C) pro návštěvníky vodního paláce Čestlice nebo hosty hotelu Aquapalace po předložení účtenky z akvaparku nebo hotelové karty při cestě do Prahy.

Další informace

V ceně ubytování je zahrnut celodenní neomezený vstup do Aquaparku a fitness centra!!

Vyberte si nabídky ubytování Praha. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Aquapalace Hotel Prague

Pražská 137, 251 01 Čestlice,Praha 14900

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: aquapalace@hotel.cz

Aquapalace Hotel Prague - galerie

Aquapalace Hotel Prague - Hodnocení

31x
3x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

 • David Louženský

  Doporučujeme rodinám s dětmi, které pro své ratolesti hledají sportovní vyžití.

 • Zdeněk Géc

  Byli jsme velmi spokojeni. Obzvlášť kladně hodnotíme přístup personálu a čistotu.

 • Dana Zimermanova

  Meli jsme uzasny zazitek z naseho vikendoveho pobytu v hotelu Aquapalace Praha, dekujeme.

 • Silvia Mihaličová

  Absolútne nezabudnuteľný pobyt, skvelý prístup personálu, všetko, na čo len človek pomyslí, bolo k dispozícii.

 • Ivo Barteček

  Velmi dobrá restaurace a její ochotný personál, velmi dobrá čistota celého zařízení, široké spektrum služeb, celková spokojenost. Hrozné !!!! vjezdy a výjezdy z garáží - vhodné tak pro Š 120, konstrukce provedeny pro velmi malá auta, šířka naprosto nevyhovující současným požadavkům.

 • Petr Jeřábek

  Dobré parkování, skvělé propojení služeb hotelu a současně wellness a aquacentra.

 • Anonym

  Velkým kladem je čistota, komfort a služby, které hotel nabízí. Jen cena se mi zdá poněkud vyšší.

 • Roman Beneš

  Bez připomínek. Vše na vynikající úrovni. Příjemný pobyt,útulné prostředí,výborný servis a kuchyně. Úžasná a bahatá snídaně v balíčku s donáškou na pokoj. To vše s dvoudenním zážitkem především ze "Světa saun"-nezapomenutelné!!! Osobně doporučuji balíček "Romantika & Wellness-víkend pro dva". Nedá se to popsat, musí se to prožít!!! :-)

 • Anonym

  Spokojenost se službou, kterou jsem zaplatila byla odpovídající a chování personálu bezchybné.

 • Anonym

  Dobre stornopodminky (deti mohou např. krátce předtím náhle onemocnět apod., velmi čisto.

Celkem záznamů: 16
1 2