Hotel Bohemians ubytování Praha

Fotografie uživatelů (31)

Hotel Bohemians Hotel Bohemians Hotel Bohemians zobrazit všechny fotografie

Hotel Bohemians

Modřanská 51, 14700 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Bohemians ***

Hotel Bohemians se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části Prahy a je obklopen zelení. Je také velmi dobře dostupný při Vašem příjezdu, neboť se nachází v těsné blízkosti městského okruhu a hromadné dopravy. Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici hlídané hotelové parkoviště přímo v areálu. Osobní vůz 200,- Kč/den, motocykl 100,-Kč/den, mikrobus 300,-Kč/den, autobus 400,-Kč/den. Hotel Bohemians nabízí ubytování v Praze s celkovou ubytovací kapacitou 58 lůžek ve 24 pokojích. Stejně jako jiné hotely v Praze, Vám nabízíme pro ubytování jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

CENA JE VČETNĚ SNÍDANĚ BUFETOVÝM ZPŮSOBEM. Nezapočítáno v ceně pokoje: ubytovací poplatek ve výši 15,-Kč na osobu za noc.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Bohemians

Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením a televizorem s příjmem satelitních programů.

Gastronomie - Hotel Bohemians

Hotel Bohemians nabízí svým hostům snídaně, které jsou podávány formou bufetu. Snídaně jsou podávány od 7.30 hod do 10.00 hod.

V blízkém okolí hotelu je několik restaurací s možností objednat oběd nebo večeři.

Okolí - Hotel Bohemians

Nejbližší okolí hotelu Bohemians – Praha, poskytuje tyto sportovní a relaxační možnosti: Plavecký stadion Podolí ČSTV Plavecký stadion Podolí ČSTV se nachází 500 metrů od Hotelu Bohemians. V plaveckém stadionu jsou k dispozici tato zařízení: * vnitřní 50 metrový bazén * venkovní 50 metrový bazén * venkovní 33 metrový bazén * venkovní dětské brouzdaliště * venkovní tobogán s dojezdovým bazénem * pára (v ceně vstupu do bazénu) * sauna (pro ženy, pro muže, společná) * solárium * rehabilitace * restaurace a bufet O2 Žluté lázně O2 Žluté lázně se nachází 200 metrů od Hotelu Bohemians. Celková denní kapacita O2 Žlutých lázní se pohybuje kolem osmi tisíc návštěvníků. V areálu 02 Žlutých lázní jsou k dispozici tato zařízení: * největší areál na beachvolejbal v České republice * fotbalová klec na písčitém povrchu * osm hřišť na pétanque * stolní tenis * streetball * třímetrová lezecká stěna * exteriérové šachy * nohejbal * šlapadla * půjčovna unikátních dračích lodí * dětský koutek s brouzdalištěm a mnoha zábavnými atrakcemi * 2500 míst sloužících k občerstvení na pivních terasách, v Modré restauraci nebo internetové kavárně Cyklostezky (pro jízdní kola a kolečkové brusle) * V těsné blízkosti Hotelu Bohemians (10 metrů od hotelu) se nachází několik velmi pěkných cyklostezek * Značnou část těchto cyklostezek (kvalitní asfaltový povrh) ocení i příznivci kolečkových bruslí Cyklostezka A22 - ÚJ-BR: Újezd u Průhonic - Bráník 12,8 km Bráník, Barrandovský most (0,0) - Krč, nádraží (3,1) - Krč, ulice U Michelského lesa (4,0) - Roztyly, metro (6,1) - Chodov, metro (7,6) - Opatov, metro (9,3) - Kateřinky (10,6) - Újezd (12,8) Cyklostezka A2 - Vltava pravobřežní: úsek Výtoň - Zbraslav 11,0 km (Kralupy -) Zámky - Troja - Libeňský ostrov - Těąnov - Palachovo náměstí - Karlín - Národní divadlo - Výtoň - Podolí - Bráník - Modřany - Komořany - Zbraslav (- Vrané nad Vltavou) (úseky v závorkách vedou mimo území hl. města Prahy) Více na http://www.prazskecyklostezky.cz/cyklostezky-praha-4.aspx

Dostupnost - Hotel Bohemians

Cesta automobilem ze směru Spolková republika Německo - Plzeň auto * Od hranic SRN-ČR po dálnici E50 směr Praha. "EXIT 16" směr Barrandov - Centrum - Braník * Na Barrandovském mostě (Vltava) odbočka Modřany - Centrum - Braník * Po sjezdu z mostu odbočit vpravo směr Centrum * Dále rovně po hlavní silnici * Hotel Bohemians se nachází po pravé straně cca. 1,2 kilometru od sjezdu Cesta automobilem ze směru Dálnice D1 - Brno auto * Po dálnici D1 směr Praha * Po příjezdu do Prahy směr Plzeň - Strakonice * Před Barrandovským mostem odbočka Modřany - Centrum - Braník * Po sjezdu z městského okruhu odbočit vpravo směr Centrum * Hotel Bohemians se nachází po pravé straně cca. 1,5 kilometru od sjezdu Cesta městskou hromadnou dopravou do hotelu Z letiště Ruzyně Letadlo * Autobusem ke stanici metra "trasa A" Dejvická * Metrem "trasa A" do stanice Staroměstská * Tramvají č.17 do stanice Dvorce Z Hlavního nádraží Vlak * Metrem "trasa C" do stanice Budějovická * Autobusem č.118 nebo č.124 do stanice Dvorce (konečná stanice) Z Nádraží Holešovice Vlak * Tramvají č.17 do stanice Dvorce Z autobusového nádraží Florenc Bus * Tramvají č.3 (Těšnov) do stanice Dvorce Cesta městskou hromadnou dopravou od hotelu do centra MHD * Ze stanice Dvorce (3 minuty pěšky od hotelu) * Tramvají č.17 na Staré město, Karlův most a Malou Stranu (10 minut) * Tramvají č. 3 na Václavské nám. (15 minut)

Máte-li zájem o další ubytování Praha, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Bohemians

Modřanská 51,Praha 14700

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-bohemians@hotel.cz

Hotel Bohemians - galerie

Hotel Bohemians - Hodnocení

56x
21x
8x
4x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 86%

 • Anonym

  ubytování v hotelu Bohemians bychom doporučovali spíše méně náročné klientele. na pokoji nebyla lednička, ač byla uvedena v základním vybavení pokoje. Na pokoji nám nebyly za celou délku pobytu vyměněné některé ručníky, ač byly viditelné špinavé od kosmetiky a o toaletní papír jsme si museli každý den říkat na recepci hotelu. Úroveň snídaní byla také velmi nízká. chybělo teplé jídlo a nabídka byla jen v podobě základních potravin. Vybavení hotelu je zastaralé a pokud dostanete hotelový pokoj směrem k silnici, můžete si být jisti, že se při otevřeném okně, nevyspíte.

 • Wiederova

  Nabízené parkoviště nemá kapacitu pro všechny hosty

 • Iva Klimovičová

  Přívětivý a ochotný personál, skvělá cena. Kdo jede poznat Prahu či na koncert a nehledá luxus bude spokojen. Snídaně - vše čerstvé. Pokoj čistý. Doporučujeme. :-)

 • - Vehovský

  Vzhledem k ceně velice slušné ubytování, kladem možnost parkování, nevýhodou chybějící restaurace.

 • Taťána Muchová

  Tichý, klidný, čistý hotel, byli jsme spokojeni. Pouze kvalita snídaně byla nízká. Chybělo teplá jídlo a zcela chyběla zelenina a ovoce. Ocenili jsme parkování ve dvoře zdarma.

 • Anonym

  Hotel by si zasloužil rekonstrukci. Využívání chodby jako kulturní místnosti pro hosty, kteří zde popíjejí a kouří, pokládám za naprosto nepřípustné.

 • Hana Zbytková a přátelé

  V hotelu jsme byli ubytováni podruhé a byli jsme spokojeni. Cena odpovídá službám. Vyhovuje nám umístění hotelu, je v blízkosti hromadné dopravy, do středu města je to 10 minut. Personál byl velmi vstřícný, mohli jsme se ubytovat dříve a ponechat auto na parkovišti, jak jsme potřebovali. Při další návštěvě Prahy využijeme opět jejich služeb.

 • Anonym

  Příjemné ubytování v klidné části Prahy v klidném hotelu. Vše bylo fajn, už jsme zde byli po druhé a při další cestě do Prahy se zde opět ubytujeme. Dobré ubytování za bezva cenu.Děkujeme.

 • Milan Červenka

  dobré spojení se středem města Prahy 24 h služba na recepci- positivní snídaně velmi dobrá evtl. hluk u pookojů směrem k ulici

 • Anonym

  Kladně hodnotíme úroveň snídaně a čistotu pokoje.

Celkem záznamů: 27
1 2 3