HOTEL MERITUM ubytování Praha

Fotografie uživatelů (9)

HOTEL MERITUM HOTEL MERITUM HOTEL MERITUM zobrazit všechny fotografie

HOTEL MERITUM

Staré náměstí 14/8, 16100 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL MERITUM ***

Hotel Meritum*** se nachází v historickém srdci Ruzyně v západní části Prahy, mezi Letištěm Václava Havla a centrem hlavního města, v blízkosti významných tras na Karlovy Vary a na Plzeň. Svou vhodnou polohou, kvalifikovaným personálem a vybavením zajišťuje ideální místo pro odpočinek při obchodních cestách, při putování za pamětihodnostmi Prahy a při objevování Středočeského kraje.

Hotel nabízí ubytování v 50 komfortně zařízených pokojích, prostory pro organizování konferencí, pořádání prezentací a společenských či rodinných akcí, monitorovaná parkoviště i pro autobusy, garáž, kompletní pokrytí internet. připojením, non-stop recepční služby vč. lobby baru, směnárny, a dalších.

V areálu Hotelu Meritum*** se nachází historická restaurace „U Rychtáře“ umístěná v památkově chráněném objektu Kubrova statku z 16. století, nejstarší venkovské usedlosti v Praze. Restaurace nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně s širokým sortimentem především českých a moravských vín. Hosté mohou také využít služeb atraktivních prostor restaurace a tři samostatně oddělených salonků.    

Web: www.hotelmeritum.com

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL MERITUM

Hotel Meritum může svým hostům nabídnout ubytování v 50 komfortně vybavených pokojích s celkovou kapacitou 100 lůžek a 8 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou, WC, ledničkou, televizí se satelitním příjmem a telefonem a jsou zabezpečeny protipožárním systémem. Všechny pokoje jsou pokryty signálem WiFi připojení k internetu.

Gastronomie - HOTEL MERITUM

Součástí komplexu Hotelu Meritum***, blízko mezinárodního letiště Václava Havla v Praze 6, Ruzyně, je stylový RestaurantU Rychtáře v památkově chráněném objektu Kubrova statku ze 16. století, nejstarší venkovské usedlosti v Praze. Nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a široký sortiment kvalitních vín především z Čech a Moravy. Hosté mohou využít služeb tří samostatně oddělených salonků. V letních měsících je součástí příjemného posezení také venkovní zahrádka. K dispozici je monitorované parkoviště, WiFi připojení. Prostory jsou vhodné pro semináře, konference, kurzy, firemní akce, obchodní jednání, svatby a jiné společenské akce.

Okolí - HOTEL MERITUM

Hotel Meritum*** se nachází v příjemném a klidném prostředí historické části Prahy 6, pouze 5 km od mezinárodního letiště Václava Havla v Praze Ruzyně a 5 km od Pražského hradu. Nedaleko od hotelu jsou významné trasy do Karlových Varů a do Plzně, což současně zajišťuje výhodnou polohu při cestách do okolí, Středních a západních Čech.

Dostupnost - HOTEL MERITUM

Hotel Meritum se nachází na západním okraji Prahy, v blízkosti hlavních tras na Karlovy Vary a na Plzeň a 5 km od mezinárodního letiště Václava Havla v Praze 6, Ruzyně.

Zastávka BUS: 100 m

Zastávka TRAIN: 350 m

Centrum: 5.000 m

Letiště: 5.000 m

Metro: 3.500 m

Další informace

Hotel je bezbariérový - přizpůsoben pro osoby s omezenou schopností pohybu.
V areálu hotelu je pro hosty k dispozici monitorované parkoviště pro 40 automobilů a dostatek dalších nemonitorovaných stání. Na požádání umožníme parkování v hotelové garáži.

Ubytování Praha – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HOTEL MERITUM

Staré náměstí 14/8,Praha 16100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

HOTEL MERITUM - galerie

HOTEL MERITUM - Hodnocení

43x
13x
0x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Petr Suchý

  dobrý den, rád bych alespoň touto cestou poděkoval za vaše velice kvalitní, profesionální služby. Shrnul bych to do konstatování "Co se slíbí, to se splní" díky jen tak dál:-)

 • Anonym

  V hotelu, kde jsme strávili pouze 1 noc před ranním odletem,jsme byli se službami a s cenou velice spokojeni.

 • Ladislav Nosákovec

  Standardní hotel, který na pokojích nabízí vše co je potřeba. Byl jsem spokojen...

 • jarmilka

  Byli jsem moc spokojený, určitě Váš hotel znovu navštívíme.:-)

Celkem záznamů: 14
1 2