Hotel Olympik **** ubytování Praha

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Olympik ****

Fotografie uživatelů (7)

Hotel Olympik **** Hotel Olympik **** Hotel Olympik **** zobrazit všechny fotografie

Hotel Olympik ****

Sokolovská 615/138, 18600 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Olympik **** ****

Již více než 30 let patří hotel Olympik úrovní poskytovaných hotelových služeb mezi přední hotely v Praze. Hotel Olympik se nachází pouhých 10 minut od historického centra města. Hotelové pokoje jsou po kompletní rekonstrukci zařízeny moderním interiérem. Součástí vybavení pokojů je TV + SAT, rádio, trezor, minibar a telefon s přímou provolbou. Každý pokoj je klimatizován s možností individuální regulace teploty. Hotelové apartmány jsou navíc vybaveny stylovým nábytkem, protialergickou dřevěnou podlahou a koupelnou s vanou.

Zaslat poptávku

Máte-li zájem o další ubytování Praha, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Olympik ****

Sokolovská 615/138,Praha 18600

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: olympik@hotel.cz

Hotel Olympik **** - galerie

Hotel Olympik **** - Hodnocení

34x
19x
1x
3x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

 • Pavel Vodvářka, MUDr.

  Při příjezdu v noci nebyl nikdo v recepci, neobjevil se ani po 2 zvonění. Nakonec recepční přivolán jiným zaměstnancem, který se v hale objevil. Jak je postaráno o bezpečnost klientů? Pokoj čistý. Mizernou (myslím přístroj) televizi u stropu, lze sledovat jen z postele. V koupelně bez vany není tělový šampón, vlasový šampón v miniaturních sáčcích (jeden na den). Snídaně naprosto bez fantazie, ze všeho čiší úporná snaha na všem ušetřit - žádné ovoce, párky rozkouskované na 3-5 cm kousíčky, jeden levný tvrdý sýr, máslo rozbředlé. Hitem je tekutina nazvaná káva, kterou ve skle nelze rozeznat od čaje. Přivolaný personál vysvětlil, že se jedná o ranní slabou (lehkou) kávu. Doporučuji nechat patentovat - je to rarita. Od 7:30 do 8:30 stojí na snídani fronta klientů ve 2-4stupu od výtahů k jednomu pultu. Čekání asi na více než půl hodiny. Na stolech chybí nádoby na obaly od másla. Ale je fakt že nic jiného není třeba odkládat. Ironicky působí totalitní zákazy s výhrůžkami pokut - zákaz odnášení jídla z jídelny pod sankcí 500CZK. V zásadě není, co odnést, vlastně ani nic na čem by si člověk mohl pochutnat. Zajímavý je i zákaz si něco vyžehlit /předpokládám že přešktnutá žeklička s 500CZK penalty má právě tento význam. Nebo jiný? 3 malé výtahy nestačí, lidé raději chodí pěšky. Ráno není téměř možné přivolat výtah do vyšších pater. Čtyřhvězdičkový hotel naprosto nesrovnatelný s jinými hotely 4*. Závan minulých dob je všudypřítomný. Portrét majitele nad výtahy je dostatečně výmluvný. Hotelu se příště vyhnu.

 • Jiří Janoušek

  vše v pořádku - rezervoval jsem ten den, kdy jsem přijel.

 • Ivana Vrcic

  Not good value for price. Staff were very pleasent.

 • Josef Zapletal

  Služby hotelu zcela bez závad. Na tak velký hotel jsou ale 3 výtahy málo, zejména ráno byla čekací doba na výtah příliš velká. Navíc jeden z výtahů zastavoval bezdůvodně téměř v každém patře, i když před výtahem nebyli lidé.

 • Jiří Culek

  Do tohoto hotelu se vracíme, jsme spokojeni.

 • Anonym

  Hruza