AKÁT Pension & Apartments ubytování Praha

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > AKÁT Pension & Apartments

Fotografie uživatelů (16)

AKÁT Pension & Apartments AKÁT Pension & Apartments AKÁT Pension & Apartments zobrazit všechny fotografie

AKÁT Pension & Apartments

Nádražní 42/851, 15000 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

AKÁT Pension & Apartments ***

Penzion AKÁT se nachází v centrální části Prahy na Praze 5 - nedaleko Smíchovského nádraží. Svou polohou je ideálním výchozím bodem pro poznávání Prahy při turistických, soukromých a služebních cestách. Nabízíme vám kvalitní, pohodlné a cenově dostupné ubytování. Celková kapacita Penzionu AKÁT je 80 lůžek (25 pokojů). V našem pensionu a apartmánech jsou vám k dispozici nové pokoje s vlastní koupelnou, sprchovým koutem, toaletou a TV (kabel. připojení).

Zaslat poptávku

Pokoje - AKÁT Pension & Apartments

PENSION AKÁT Počet a složení pokojů: Všechny pokoje v pensionu jsou vybaveny toaletou, koupelnou se sprchovým koutem, TV. Celková kapacita pensionu je 49 lůžek celkem v 18-ti pokojích: - 9 dvoulůžkových - 9 tří až čtyřlůžkových Každý z pokojů v pensionu lze využít jako jedno a vícelůžkový.

Gastronomie - AKÁT Pension & Apartments

ZAČNĚTE DEN BÁJEČNOU SNÍDANÍ !!! Snídaně jsou podávány v příjemném prostředí naší kavárny formou švédského stolu (bufetu). Z teplých pokrmů ke snídani servírujeme na požádání vaječnou omeletu se sýrem, míchaná nebo sázená vejce a teplé párečky. Každý den se můžete těšit z čerstvého domácího moučníku.

Okolí - AKÁT Pension & Apartments

ACTIVITIES Akát pension is situated in Prague 5 - Smíchov. Sporting a rich cultural life, this Prague neighbourhood has been fully reconstructed and has become an ideal place for meeting people, and shopping. Bars, restaurants, golf pitch, tennis courts, fitness center, new Turkish baths, pharmacy and post-office can be found just around the corner, not to mention that you are only 500 metres from a pool, multiplex cinemas, shopping centre, and twou brewery restaurants, Pilsner Urquel and Staropramen. Guided-tours of the Staropramen brewery are extremely popular among tourists. The brewery's Na Verandách restaurants is famous for its excellent cooking and warm atmosphere. It is possible to play table tennis, use internet or have a massage given by an experienced masseur and physiotherapist right in our pension. Our pension is near the Smíchov railway station from where you can travel simply and comfortably to various trip destinations and get to know Prague's beautiful surroundings.

Dostupnost - AKÁT Pension & Apartments

Pension Akát se nachází na zastávce “Smíchovském nádraží” metra, autobusu, tramvaje i vlaku a je dobře dostupný jak z centra města, tak z okrajových částí včetně letiště. Z letiště: autobusem č. 100 do stanice Zličín a pak linkou metra “B“ do stanice “Smíchovském nádraží” Z autobusové nádraží “Florenc”: linkou metra “B” ze stanice “Florenc” do stanice “Smíchovské nádraží” Z hlavního nádraží: linkou metra “C” ze stanice “Hl. nádraží” s přestupem ve stanici “Florenc” na linku “B” do stanice “Smíchovské nádraží”

Další informace

Recepce pensionu a hostelu je otevřená od 7 do 22 hodin. Mimo otevírací dobu recepce je možné se ubytovat po předchozí domluvě. Ubytovací doba pro nové hosty začíná od 14 hodin. Konec ubytovací doby v den odjezdu je v 10,30 hodin. (V případě volného pokoje z předešlého dne, lze ubytovat přijíždějící hosty dříve, resp. prodloužit ubytovací dobu.) Vlastní klíče pro ubytované - přístup do pensionu 24 hodin denně. Zavazadla je možné si u nás uschovat před vaším ubytováním, nebo do vašeho odjezdu bezplatně u nás. Bezpečné parkování pro ubytované zdarma v objektu pensionu (omezená kapacita parkoviště). Počítače s připojením na INTERNET pro ubytované zdarma. Možnost zajištění stravování pro skupiny i jednotlivce v místě. Prádelna. Fitness. Masáže. Stolní tenis. Internetová kavárna. WI-FI - pro ubytované zdarma. Zajištění průvodcovských služeb, transferů z nebo do centra, na letiště, nádraží. Zajištění výletů. Zajištění vstupenek na kulturní programy. Směnárna. Úschova cenností - trezor.

Vyberte si nabídky ubytování Praha. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

AKÁT Pension & Apartments

Nádražní 42/851,Praha 15000

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-akat@hotel.cz

AKÁT Pension & Apartments - galerie

AKÁT Pension & Apartments - Hodnocení

35x
8x
2x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 93%

 • Anonym

  Příjemné chování a ochota personálu, čistota.

 • Robert Koželuha

  Hostel můžem doporučit,pěkná restaurace rodinného tipu,velmi blízko metro,tramvaj...jen menší problém s parkováním,málo místa.

 • Vladimíra Krejčíková

  Velice slušná úroveň ubytování v poměru k ceně. Ideální na přespání při služební cestě. Útulně, účelně a jednoduše zařízené pokoje. Penzion působí domáckým dojmem s rodinnou atmosférou.

 • František Riška

  Doporučuji - spokojen.