Pension Pohádka Praha ubytování Praha

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion **** > Pension Pohádka Praha

Fotografie uživatelů (11)

Pension Pohádka Praha Pension Pohádka Praha Pension Pohádka Praha zobrazit všechny fotografie

Pension Pohádka Praha

Valdštejnská 288/4a, 11800 Praha

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Pohádka Praha ****

Pension Pohádka Praha - ubytování na Malé Straně Pension svou charakteristikou skýtá nabídku ubytování luxusního stylu v úžasné lokalitě přímo pod Pražským hradem v historické části Prahy, jen pár krůčků od nejznámějších památek hlavního města. To vše je umocněno domácí atmosférou a duchem soukromí, jenž pramení z malé kapacity pensionu o pěti luxusních pokojích. Samotná výjimečnost části Malá Strana, v níž pension Pohádka leží, úplný servis a kvalita nabízených ubytovacích a ostatních služeb, jako i strategické umístění přímo uprostřed jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, to vše činí pension Pohádka nenapodobitelným. Pension Pohádka ve Valdštejnské ulici je po své úplné rekonstrukci dalším projektem ryze české společnosti Pohádka s.r.o. Byl zprovozněn v prosinci 2007. Pension Pohádka je svým stylem a umístěním ideálním místem jak pro náročné milovníky Prahy pobývající zde delší dobu, tak i pro obchodníky zdržující se ve městě krátkodobě. Výhodou v neposlední řadě je i dosah MHD/taxi, jenž jsou od pensionu vzdáleny pár desítek metrů. Oblast Malé Strany, jakož i samotný dům pensionu, jsou místy, kde se odehrávala historie hlavního města. V protilehlé Valdštejnské konírně si jako dítě hrával prezident T.G.Masaryk. Na nádvoří přilehlém k pensionu kdysi samotný Valdštejn odléval dělové koule pro své dělostřelectvo. Významné historické budovy, církevní stavby, Valdštejnská a Rajská zahrada, sídla Parlamentu ČR, zahraničních ambasád a ostatní-to vše, umocněno doménou Pražského hradu, dělá z Malé Strany turisticky nejnavštěvovanější část Prahy. POHÁDKA s.r.o. Společnost vznikla již v roce 1993 v duchu snahy navázat na historii tradičního českého loutkářství a divadelnictví. V roce 1995 firma své působení rozšířila na spolupráci s českými výrobci hraček a umělci zabývajícími se dětskou tvorbou, posléze i výrobci historických šachů, hlavolamů, replik historických zbraní či ručně malovanou tvorbu. Cílem společnosti je i nadále pokračovat v rozšiřování české lidové tvorby. Nahlédněte na www.czechtoys.cz a nechte se vnést do našeho světa hraček a umění.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Pohádka Praha

Všechny pokoje jsou luxusně vybavené, s vlastní koupelnou (sprcha nebo vana), včetně WC a vysoušeče vlasů. Na pokoji je televize, rádio, telefon a také internetové připojení zdarma. Každý pokoj má vlastní minibar. Některé pokoje mají balkón.

Gastronomie - Pension Pohádka Praha

Přímo v pensionu je umístěna stylová kavárna.

Dostupnost - Pension Pohádka Praha

Dopravní dostupnost pensionu Pohádka je výborná. Pension se nachází cca 50m od stanice metra A Malostranská. Tramvajová zastávka, pro linky tramvají č. 12, 18, 20, 22, 57, je od pensionu vzdálena také cca 50 metrů. Odvoz z letiště i na letiště Vám rádi zajistíme.

Vyberte si nabídky ubytování Praha. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Pension Pohádka Praha

Valdštejnská 288/4a,Praha 11800

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-pohadka-praha@hotel.cz

Pension Pohádka Praha - galerie

Pension Pohádka Praha - Hodnocení

43x
6x
1x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

 • marcela

  maximální spokojenost po všech stránkách,opravdu není,co vytknout.Rádi se do Penzionu Pohádka budeme vracet.

 • George

  Jediný problém je s parkováním, ale to je stejné po celé Praze. Doporučuji podzemní garáže na Palachově náměstí.

 • Magda Mošťková

  Personál velmi příjemný a vstřícný. Pension se nachází pár metrů od stanice metra v klidné části Prahy. Při příští návštěvě Prahy se zde určitě opět ubytuji.

 • Anonym

  Milý a ochotný personál, čisté a příjemné bydlení na Malé straně.