Penzion a ubytovna Chmelnice ubytování Praha

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion ** > Penzion a ubytovna Chmelnice

Fotografie uživatelů (12)

Penzion a ubytovna Chmelnice Penzion a ubytovna Chmelnice Penzion a ubytovna Chmelnice zobrazit všechny fotografie

Penzion a ubytovna Chmelnice

Na Chmelnici 1957/9, 13000 Praha

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: pensionchmelnice@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion a ubytovna Chmelnice **

Pension Chmelnice se nachází v Praze 3 na Jarově v těsné blízkosti hlavní ulice Koněvova která směřuje od centra města na východ a jejím pokračováním je silnice vedoucí na Český Brod. Dopravní spojení s centrem města i ostatními částmi je vynikající, zajišťují ho především 3 denní a 1 noční tramvajová linka. Celková kapacita objektu činí 315 lůžek. Poskytujeme ubytování v samostaných apartmánech kategorií Standart a Standart bez TV. Mimo to nabízíme i ubytování typu ubytovna, kdy si zákazník pronajme pokoj v dvojpokojovém apartmánu. Snažíme se tak vyjít vstříc různým požadavkům našich zákazníků. Vítáme dlouhodobé pobyty, které jsou zvýhodněné nižší cenou. Apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou a kuchyňkou. Pension nabízí bezdrátové připojení k internetu. Na recepci je možné vyhledat si potřebné informace na veřejném počítači připojeném k internetu. K parkování svých automobilů mohou hosté využít podzemní garážová stání nebo vyhrazené parkoviště penzionu. Pro ubytované hosty je k dispozici prádelna se sušičkou, na recepci si lze půjčit žehličku.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion a ubytovna Chmelnice

Nabízíme levné ubytování v několika kategoriích. Ubytovna: V této kategorii si host platí za pokoj, který má k dispozici po dobu, na kterou si předem zaplatil.Pokoje jsou ve dvojpokojových apartmánech s vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou. Nabízíme tyto typy pokojů: jednolůžkový, dvojlůžkový, trojlůžkový. v rámci apartmánu 2+3 a dvojlůžkové pokoje v apartmánu 2+2. V pokojích je prováděn denně úklid. V ceně za ubytování jsou lůžkoviny připravené k povlečení, při dlouhodobém pobytu vyměňované 1 krát za 14 dní, spotřeba elektrické energie, tepla i vody. Uváděné ceny jsou za lůžko na noc. Pro bližší informace o volných kapacitách této kategorie je potřeba kontaktovat recepci pensionu. Penzion: Tato kategorie vychází vstříc hostům, kteří požadují pro své ubytování více soukromí a hledají proto samostatný pokoj. Penzion nabízí 3 různé úrovně pokojů vycházející vstříc různým požadavkům hostů. 1. úroveň Basic: Základní úroveň vycházející z kategorie Ubytovna, zde je k dispozici ložní prádlo připravené k povlečení, kuchyňka nevybavena nádobím, vlastní koupelna se sprchou a WC. 2. úroveň Economy: V tomto případě pokoje nabízejí povlečená lůžka, ručník , mýdlo, toaletní papír, základní vybavení kuchyně nádobím, vlastní koupelnu se sprchou a WC. 3. úroveň Standart: Tyto pokoje poskytují povlečená lůžka, ručník , mýdlo, toaletní papír, základní vybavení kuchyně nádobím, TV + několik satelitních programů, zrekonstruované vlastní koupelny se sprchou, toalety a kuchyňky.

Gastronomie - Penzion a ubytovna Chmelnice

Snídaně se u nás nepodávají. V komplexu budov, jehož součástí je i pension, se nachází stejnojmenná restaurace, jejíž výtečnou kuchyni můžeme vřele doporučit. Její otevírací doba je od 11.00 do pozdních nočních hodin.

Okolí - Penzion a ubytovna Chmelnice

V těsném sousedství pensionu je restaurace, pošta, lékárna a obchody s potravinami, zdravotní středisko, bowling, herna, knihovna. V blízkosti se nachází veké autocentrum Auto Jarov - prodejce a servis vozů Škoda, VW, Seat, Audi, Česká spořitelna.

Dostupnost - Penzion a ubytovna Chmelnice

Spojení do centra zajišťují tramvajové linky 1, 9, 16. Cesta na Václavské nám. trvá asi 20 min.

Zastávka: 200 m
Autobusové nádraží: 3000 m
Centrum: 4000 m
Vlakové nádraží: 3000 m
Letiště: 10 km
Metro: 2000 m

Máte-li zájem o další ubytování Praha, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion a ubytovna Chmelnice

Na Chmelnici 1957/9,Praha 13000

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pensionchmelnice@hotel.cz

Penzion a ubytovna Chmelnice - galerie

Penzion a ubytovna Chmelnice - Hodnocení

25x
10x
8x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 84%

 • Imrich

  Celkom prijemne,spokojný.

 • Věra Buřičová

  Příjemné recepční, pěkné vybavení pokoje s ledničkou a televizí. Možnost dokoupit pití a sušenky v recepci a usměvavá paní recepční i před pátou hodinou ráno.

 • Miloš Jančík

  Se službami jsem byl velmi spokojen krásný a čistý pokoj velmi příjemná recepce.

 • Pan Procházka

  Skvělá cena,doporučuju.

 • Vladimír Vlček

  Boli sme veľmi spokojní, doporučujeme všetkým.

 • Lukáš Krečmer

  Naprostá spokojenost s recepcí a pokojem. Mohu jen doporučit.

 • Matěj Kaloč

  Velmi komfortní ubytování kousek od centra Prahy, dobrá dostupnost MHD, klidné prostředí, personál na recepci velmi příjemný, čisté pokoje, dokonce s kabelovou televizí s množstvím programů. Takže celková spokojenost.

 • Igor K.

  Rozhodně doporučuji.

 • Vladimír Vlček

  velmi spokojny