Plavecký bazén USK Strahov - Hodnocení

Plavecký bazén USK Strahov - Hodnocení

Zpět na Plavecký bazén USK Strahov
12x
3x
2x
1x
1x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 81%

 • Anonym

  útulný, celkově v pohodě.

 • Anonym

  teplá voda,bezva plavání i pro malé děti

 • Anonym

  ODPOVĚDˇposlední anonymce.Byl jsem svědkem počátkem tohoto měsíce návštěvy z HYGYENICKÉ STANICE HL. M. PRAHY rozbory vody , teploty vody a vzduchu.Hodnoty odpovídali hygienickým normám tj.voda 27°C-vzduch 28°C.Nevěřím že v Pardubicích máte teplejší vodu a vzduch,jelikož obsluha si to nedovolí z HYGIENICKÝCH důvodů. Jste asi pravděpodobně studentka,tak musíte vědět že vyšší teplota vody vede k rychlejšímu odpařování CHLORU.Velice bych se divil že si kvůli Vám obsluha dovolí ryskovat nákazu kterou by jste mohla dostat z nedostatečně CHLOROVANÉ vody,jenom proto aby jste tam měla vodu jako na KANÁRECH.A kdyby jste si lépe přečetla o bazénu tak slouží přednostně reprezentaci a USK takže rozměry jsou dělané pro ně.Bazén je otevřen jenom třikrát denně pro ty kteří si chtějí zaplavat,a né se jenom cachta.Jestli že je to tam tak špatné tak proč v 6.00,12.00 a ve 20.00 tam chodí stále stejní lidé již 10 let.Někteří denně.Jeli pro Vás tam voda studená tak musíte navštěvovat výřívky a jiné podobné zařízení.

 • Anonym

  Voda je studená a bazén je dost malý. Za takové podmínky bych zaplatila tak 10 Kč na hodinu a ne 60,- . Ve srovnání s bazénem v Pardubicích je to nebe a dudy. Tam je obří bazén s příjemnou teplotou, hraje tam hudba a to vše za 25,- . Navíc tam neni příšerná zima u bazénu a hleny nalepené na zdi bazénu.

 • Anonym

  čistota, i pro veřejnost nataženy drahy, připojíte se do dráhy, která vám nejvíce sedí...opravdu se plave a necachta..na cachtání jsou ponechány 2 dráhy. Slevy pro studenty a pojištěne OZP...

 • Anonym

  Je to výborný bazén pro ty, kteří si chtějí opravdu zaplavat a ne se jenom cachtat. I v době, kdy je otevřeno pro veřejnost jsou nataženy plavecké dráhy a praporky. Malou nevýhodou je nepravidelná otevírací doba, která je závyslá na potřebách plavecké reprezentace a dalších vrcholových oddílů.