Mount Steak Restaurant - Hodnocení

Všechny kategorie > Restaurace

Mount Steak Restaurant - Hodnocení

Zpět na Mount Steak Restaurant
3x
3x
1x
2x
7x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 39%

 • Anonym

  Po dnešní zkušenosti s tímto podnikem musím napsat tuto negativní recenzi. Asi před 14 dny jsem emailem rezervoval stůl. Přisla mi odpověď, že je v daný termín restuerace obsazená a ať si vyberu jiný termín. Vybral jsem si tedy čtvrtek 27.11.2014. V den rezervace jsem pro jistotu zavolal do restaurace, abych se ujistil, že rezervace platí. Personál mi sdělil, že email pravděpodobně nedostali a reastaurace je již obsazená. Proto jsem učinil rezervaci na čtvrtek 4.12.2014 v 19:00. K mému překvapení jsem zjistil, že je restaurace zavřená a to v momentě, kdy jsem před ní stál. Dovolat, ani na několikráté, se mi nepovedlo. Tímto tato restaurace u mě končí.

 • Anonym

  Obsluha nechutne vypadajici, nevsimava, ubrus spinavy, klokanni maso tuhe za ty penize radsi hotovku ve ctyrce, dlouha doba cekani na jidlo, prostredi nevkusne a omsele. Nikdy vic.

 • Anonym

  To co nam bylo doneseno rozhodne jako steak nevypadalo. Omacka UHO, obloha "divna" a hlavne "steak" mel byt medium a byly to jakesi 3 slachovite kusy poradne propeceneho masa. Skoda skoda uz jsem se tesil, ze jsem nasel novy oblibeny steak house kde maji speciality ale po tomto zazitku uz nikdy vice.

 • Anonym

  Obsluha laxní a nevšímavá, prostředí hrozný, ze zdi čouhaj dráty,záchody ze 70.let a za tu cenu jídlo podprůměrné kvality! Už bych tam nevlezl.

 • Anonym

  Obsluha příjemhá, jídlo zklamání... klokanní steak hodně propečený vysušený, omáčka hodně přesolená, klokana na staro australský způsob nedoporučuji.

 • Anonym

  Klokan jedna báseň, mohu jen doporučit.

 • Anonym

  Byl jsem též na Rumpsteaku, byl přesně takový jako má být. Příloha z nakládané zeleniny tak jak bylo v menu. Já byl spokojen s jídlem, interiérem i obsluhou.

 • Anonym

  Obsluha a prostředí příjemné. Jídlo velmi zklamalo. Steak nebyl medium, ale well done, maso bylo naklepané podané na mastném výpeku. Zeleninová obloha byla z nakládaných okurek, nakl. zelí a nakl. kozích rohů - hodně jiná, než prezentují na stránkách a fotografiích.

 • Anonym

  Moho jen doporučit. Nevšední gurmánský zážitek, vzorná obsluha, perfektní atmosféra.