Residence U Černé věže ubytování České Budějovice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Residence U Černé věže

Fotografie uživatelů (11)

Residence U Černé věže Residence U Černé věže Residence U Černé věže zobrazit všechny fotografie

Residence U Černé věže

U Černé věže 17, 37001 České Budějovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Residence U Černé věže ****

Užijte si klid a pohodlí v komfortně zařízených apartmánech, které navodí pocit domácího prostředí, ať už jste na cestách za prací či jihočeskými kulturními památkami. Luxusní bydlení a příjemné prostředí je umocněno jedinečnou historickou atmosférou celého komplexu. Budovy Residence U Černé věže jsou památkově chráněny a v jejich prostorách je zachováno mnoho původních architektonických prvků.

Zaslat poptávku

Pokoje - Residence U Černé věže

Zrekonstruovaný komplex 4 historických domů nabízí 37 prostorných a kompletně vybavených apartmánů od 32 do 120 m². Standardním vybavením apartmánů je kompletně zařízený kuchyňský kout, jídelní stůl se židlemi, obývací pokoj s gaučem a satelitní TV, mramorová koupelna, pračka a skříně s dostatečným úložným prostorem. Můžete využít gastronomické služby v naší restauraci NAŠE FARMA, která připravuje pokrmy z regionálních produktů a masa z farem Novohradských hor a České Kanady. Nebo si můžete uvařit v dle vlastní chuti v plně vybavené kuchyni apartmánu. Na požádání Vám zdarma zapůjčíme žehličku, žehlicí prkno a šatní věšák. Parkování Vám zajistíme nedaleko apartmánů U Černé věže za příplatek. Podkrovní a mezonetové apartmány jsou opatřeny klimatizací.

Gastronomie - Residence U Černé věže

Snídaně podáváme formou bufetu v restauraci NAŠE FARMA, která je hned u Residence U Černé věže. Můžete využít gastronomické služby naší restaurace NAŠE FARMA (obědy, večeře), nebo si uvařit ve vlastní kompletně vybavené kuchyni jako doma. Restaurace NAŠE FARMA pořádá i pravidelné gastronomické akce.

Okolí - Residence U Černé věže

Residence U Černé věže se nachází 2 minuty od hlavního náměstí Přemysla Otakara II. a v pohodlné pěší vzdálenosti od hlavních pamětihodností Českých Budějovic. Černá věž, hlavní dominanta města, je z hotelu na dohled a z některých apartmánů i dobře viditelná. Turisté nejčastěji navštěvují Piaristické náměstí, přilehlý dominikánský klášter s kostelem Obětování Panny Marie, Náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou a radnicí, Černou věž, katedrála svatého Mikuláše atd. Mezi další zajímavosti města patří Galerie Mariánská, Jihočeské muzeum, Muzeum koněspřežky, Jihočeské motocyklové muzeum, Budvar muzeum České Budějovice, Muzeum energetiky a Muzeum cestopisné literatury. V blízkém okolí Budějovic leží Hluboká nad Vltavou s jedním z nejnavštěvovanějších českých zámků. Významné je též bývalé hornické městečko Rudolfov s naučnou stezkou v okolí a obec Dobrá Voda s barokním kostelem Panny Marie Bolestné.

Dostupnost - Residence U Černé věže

Residence se nachází přímo v historickém centru města, pár kroků z náměstí Přemysla Otakara II, poblíž Černé věže.

- K dispozici je vlastní parkoviště za poplatek 150 Kč/1 noc, které se nachází přibližně 4 minuty pěší chůze od Residence U Černé věže. Mapku s vyznačenou trasou a kód k parkovišti obdržíte v případě Vašeho zájmu během check-inu.

- Našim klientům taktéž nabízíme jedno místo v hotelové garáži. Na toto místo je potřeba rezervace a poplatek činí 250 Kč/1 noc.

- Pro usnadnění Vašeho check-inu doporučujeme využít parkovacího místa před recepcí Residence U Černé věže, které je vyhrazeno pro hotelové hosty na vyložení a naložení zavazadel, max. však 15 min, během kterých Vám mimo jiné můžeme pomoci právě s nasměrováním na naše parkoviště.

Další informace

Residence nabízí jedno parkovací místo v kryté garáži za cenu 250 Kč/noc. 

Máte-li zájem o další ubytování České Budějovice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Residence U Černé věže

U Černé věže 17,České Budějovice 37001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: residence-u-cerne-veze@hotel.cz

Residence U Černé věže - galerie

Residence U Černé věže - Hodnocení

23x
3x
1x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Alena Bajtošová

  Vše perfektní, personál skvělý a milý.Velice srdečné a vstřícné přivítání. Jediné, co nám vadilo byl hluk z ulice, kde jezdili auta po kostkách, ale s tím nejde nic dělat. Jinak krásné město a místo s příjemnou atmosférou.Děkuji ještě jednou.Alena

 • Martin Krása

  Luxus

 • Rostislav Soudek

  Velice doporučuji a budu využívat služeb Resinde U černé věže.

 • abcd

  milí, ochotní, dobré parkování, všude čisto, dobré ceny

 • Anonym

  velka spokojnost, vyborna poloha v centre mesta, maximalny komfort a klud.a nechybal mi ani vytah.

 • Jana Říhová

  Hotel byl velmi nadstandartní. Pokoje byli nádherné, čisté a prostorné. Jediným záporem byla právě probíhající stavba v okolí hotelu, což bylo dost nepříjemným rušivým prvkem. Jinak hotel vřele doporučuji.

 • Anton Kolár

  doporučuji,klid, vše úplně nové velmi prostorné. Snídaně cca 50m vzdálené,ale široká nabídka zapečených italských toastů, dobré