Apartmány Helena Žiaková ubytování Nové Hrady

Fotografie uživatelů (23)

Apartmány Helena Žiaková Apartmány Helena Žiaková Apartmány Helena Žiaková zobrazit všechny fotografie

Apartmány Helena Žiaková

HRADEBNÍ 111, 37333 Nové Hrady

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Apartmány Helena Žiaková

Náš penzion je vhodný pro jakékoli skupiny zájemců(rodiny s dětmi, jednotlivce). K dispozici máme 6 apartmánů. Kapacita penzionu je 25 osob. Vzhledem k pozici Nových Hradů v Novohradských horách v jižních Čechách je náš penzion dobrým výchozím bodem pro pěší i cykloturistiku. Nové Hrady jsou známé svou historickou minulostí, okolí se vyznačuje rozsáhlou sítí cyklostezek a turistických tras s velkým množstvím přístupných památek. Pokud toužíte po klidu a odpočinku, vypněte mobil a přijeďte k nám odpočívat a nechat si hýčkat své tělo v masážním a kosmetickém salonu. Možné wellness víkendy, vhodné jako dárek k vánocům, narozeninám.Penzion je certifikován Cyklisté vítáni.

Zaslat poptávku

Pokoje - Apartmány Helena Žiaková

Kapacita penzionu je 25 osob. K dispozici je 6 nadstandartně vybavených apartmánů. Všechny mají vlastní WC, koupelnu, kuchyň, ložnici, wifi internetové připojení. Výbava kuchyní: sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí, lednička. Navíc: možnost přistýlky, půjčení dětské postýlky V suterénu je vinný bar s předzásobenou vinotékou, zimní či letní zahrada k posezení. Součástí penzionu je dále sklep na kola, garáž, internetové připojení, masážní kosmetický salon.Infrasauna.

Gastronomie - Apartmány Helena Žiaková

Apartmán i pokoje mají kompletně vybavené kuchyně. Do místních restaurací je to 2minuty volné chůze. Náš apartmán je v historickém centru. Do obchůdků, k lékaři, na autobusové nádraží atd...máte 2 minuty chůze.

Okolí - Apartmány Helena Žiaková

V okolí je bohaté kulturní vyžití: městské divadlo v Trhových Svinech 15km, kino v Nových Hradech a Trhových Svinech, multikino v Č. Budějovicích 25km, státní hrad a zámek Nové Hrady, Terezino Údolí, Buquoyská hrobka N. Hrady, tvrz Žumberk, Cukrštejn 5 km, rašeliniště a mnoho dalších kulturních zajímavostí v ČR i Rakousku.Koupaliste vzdálené 15 km v nedaleké Stropnici nebo v sousedním Rakousku 25 km

Dostupnost - Apartmány Helena Žiaková

Penzion je 300 m od autobusového nádraží,kde jezdí autobusy kazdou hodinu do Českých Budějovic ,Trhovych Svinu,Stopnice

Máte-li zájem o další ubytování Nové Hrady, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Apartmány Helena Žiaková

HRADEBNÍ 111,Nové Hrady 37333

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: apartmany-helena-ziakova@hotel.cz

Apartmány Helena Žiaková - galerie

Apartmány Helena Žiaková - Hodnocení

7x
1x
0x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 88%

  • Marie Hahnová

    personál milý ,ochotný ,příjemný.