Pod kostelem ubytování Týn nad Vltavou

Fotografie uživatelů (13)

Pod kostelem Pod kostelem Pod kostelem zobrazit všechny fotografie

Pod kostelem

Puchmayerova 223, 37501 Týn nad Vltavou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pod kostelem ***

Penzion Pod Kostelem Vám nabízí stylové ubytování v 5 dvoulůžkových a 1 trojlůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem venkovského stylu, samozřejmostí je sociální zařízení a TV, pro Vaše pohodlí při delších pobytech je k dispozici minilednice.

Přímo před objektem se nachází vlastní parkoviště.Nově je v penzionu zřízena kuchyňka s lednicí ,rychlovarnou konvici,mirovlnou troubou a dvouplotýnkovým vařičem. V penzionu se můžete bezplatně připojit k internetu.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Pod kostelem

Součástí Penzionu Pod Kostelem je též restaurace a vinný sklep.

Snídani je po dohodě s personálem možné připravit ve vinotéce, která je součástí penzionu.

Okolí - Pod kostelem

Přímo na adrese penzionu je sídlo místního golfového klubu, po domluvě Vám zde zajistí výuku i instruktora. V Týně nad Vltavou je k dispozici cvičná louka, kde si mohou zájemci natrénovat hru a golfové švihy. Golfové hřiště je v Bechyni (9 jamek) a v Hluboké nad Vltavou (9 jamek).

V létě se na řece provozují vodní sporty, je možné rybaření. Podél řeky vede cyklistická trasa. V zimě je možné běžkování.

Dostupnost - Pod kostelem

Penzion Pod Kostelem se nachází blízko centra města. Dostupnost památek v okolí je výborná. České Budějovice 35 km, Český Krumlov 50 km, Hluboká nad Vltavou 25 km, Bechyně 11 km, Červená Lhota 50 km.

Ubytování Týn nad Vltavou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Pod kostelem

Puchmayerova 223,Týn nad Vltavou 37501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-pod-kostelem@hotel.cz

Pod kostelem - galerie

Pod kostelem - Hodnocení

32x
10x
5x
0x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

 • Naděžda Munzarová

  nefungovala TV, ručníky neodpovídají kvalitou krásnému zařízení, chybí věšáčky v koupelně (na pyžamo, na župan...) chybí dlouhé zrcadlo, odkladové plochy pro toaletní potřeby v koupelně jsou příliš malé

 • Irena Nejedlá

  jsem spokojena

 • Anonym

  Není co vyknout. Kvalitní ubytování a dokonce i v zimě je na pokojích pěkně teplo, což se nevidí nijak často u nás v Čechách v penzionech.

 • Anonym

  Penzion je na pěkném místě s výhledem na Vltavu, ale paní, co ho provozuje není příliš "zákaznicky" zaměřená. V koupelně není kam si ani postavit kartáček na zuby, ani si pověsit ručník. Za 5 dní (v parném letním počasí) by nám nevynesla z pokoje odpadky, kdybychom o to nepožádali. Snídaně první den nebyla vůbec, přestože jsme ji měli objednanou a pak tedy sice byla, ale že by dala něco (třeba džus) našemu dvouletému synovi, který tam byl s námi, to nehrozilo. Společenská komunikace nebyla absolutně žádná, ani obyčejné "jak se máte". Neměli jsme z paní dobrý pocit a příště se ubytujeme určitě někde jinde.