Penzion Pod Radnicí ubytování Český Krumlov

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion Pod Radnicí

Fotografie uživatelů (13)

Penzion Pod Radnicí Penzion Pod Radnicí Penzion Pod Radnicí zobrazit všechny fotografie

Penzion Pod Radnicí

Radniční 26, 38101 Český Krumlov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Pod Radnicí ***

Penzion s kapacitou 18 - ti lůžek nabízí ubytování v zrenovovaných prostorných pokojích. Kapacita apartmánu č. 1 je 4 osoby a 1 přistýlka. Apartmán č 2 je maximálně pro 6 osob včetně 1 přistýlky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Pod Radnicí

Každý pokoj má své sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem a WC, apartmány s kuchyňským koutkem, televizí + SAT a internetovým připojením. Rádi ubytujeme menší skupinky turistů a nabídneme jim výhodná menu v našich restauracích a doprovodný program. Pro firmy a agentury připravíme nabídku ubytování, stravování, zajištění školících místností a doprovodný program.

Gastronomie - Penzion Pod Radnicí

Snídaně podáváme bufetovým způsobem od 8:00 do 10:00 v Restaurantu Pod Radnicí, který je součástí penzionu. Hostům nabízíme slevové karty (20% pro 1-5 osob) do našich provozoven - Krčma v Šatlavské, Restaurace Maštal, Restaurace Pod Radnicí, které si v případě zájmu mohou bezplatně vyzvednout při příjezdu a využívat je po celou dobu pobytu. 20% sleva platí pro celkový účet.

Okolí - Penzion Pod Radnicí

Penzion Pod Radnicí se nachází v historickém centru města, pár krůčků od náměstí a zámeckých schodů, které vedou na Hrad a zámek v Českém Krumlově. Z penzionu je na tento zámek krásný romantický výhled.

Dostupnost - Penzion Pod Radnicí

Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 1000 m Vlakové nádraží: 1500 m Centrum: 50 m Hlídané parkoviště: 200 m

Další informace

Parkování není v ceně ubytování a je zajištěno v blízkosti penzionu na parkovištích P1 nebo P3 za poplatek 150Kč/den. Zhruba 5 minut chůzí od penzionu.

Ubytování Český Krumlov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Pod Radnicí

Radniční 26,Český Krumlov 38101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Pod Radnicí - galerie

Penzion Pod Radnicí - Hodnocení

22x
5x
1x
0x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 87%

 • Štěpánka Zrcková

  Velmi příjemný penzion v centru Českého Krumlova s milou a ochotnou obsluhou, V domě panuje atmosféra historického města, podtržená dobovým dřevěným schodištěm i terasou, ráno nás čekala bohatá snídaně,kde si mohl vybrat opravdu každý dle svého gusta. Už se těším na další návštěvu.

 • Ludmila Formánková

  S hotelovým personálem jsem se nesetkala, nemohu hodnotit. V televizi nešel jediný český program. Jinak bylo ubytování velmi pěkné.

 • Anonym

  Penzion na skvělém místě, čistý, příjemné prostředí. S obsluhou to již bylo horší. Slečnám servírkám by vůbec neuškodil alespoň občasný úsměv. Také doplňování jak nádobí tak jídla při snídani považuji za samozřejmost, ne tak servírky. Neustálé říkání si o talíře, skleničky, pečivo, příbory a doplnění jídla v nás vzbuzovalo pocit, že obtěžujeme. Neochotný personál nám však příjemný pocit z krásného Českého Krumlova nezkazil.

 • Mirek Harant

  luxusni penzion za skvelou cenu.stylove ladeny do stareho Krumlovskeho centra.