Hotel RŮŽE ubytování Český Krumlov

Fotografie uživatelů (28)

Hotel RŮŽE Hotel RŮŽE Hotel RŮŽE zobrazit všechny fotografie

Hotel RŮŽE

Horní 154, 38101 Český Krumlov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: ruze@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel RŮŽE *****

Hotel Růže disponuje 70 prostornými pokoji včetně apartmá.

Unikátní 5-hvězdičkový hotel Růže je umístěn v renesanční budově bývalé jezuitské koleje ze 16. století. V renesančním stylu mistrovsky zrekonstruované prostory nabízejí romantiku a krásu minulosti, přičemž poskytují veškeré pohodlí a komfort 21. století. Hotelovým hostům je k dispozici restaurace, Hodovní sál, konferenční Jezuitský sál, Rotary salonek, Salonek Viléma z Rožmberka, letní terasa nad řekou Vltavou, lobby bar, wellness centrum a kadeřnictví. Hotel Růže nabízí ubytování v 70 prostorných pokojích včetně pokojů typu suite, celkem se 148 lůžky a v případě potřeby dalšími přistýlkami.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel RŮŽE

Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, satelitní TV, minibarem, fénem, telefonem, privátním trezorem a disponují připojením k vysokorychlostnímu internetu. Naprostá většina pokojů je klimatizována.

Gastronomie - Hotel RŮŽE

Pocit pohody v elegantním prostředí hotelové restaurace umocňuje rozmanitý výběr excelentních jídel české, renesanční i světové kuchyně, skvělých vín, nevtíravé hudby i vynikajícího servisu personálu oblečeného do historických kostýmů.

Také Lobby Bar a Letní terasa s nádherným výhledem na řeku Vltavu jsou ideálními místy pro koktejly, aperitivy a večerní posezení.

Okolí - Hotel RŮŽE

Český Krumlov a jeho okolí nabízí řadu příležitostí k využití Vašeho volného času. Nikdo z Vás si jistě nenechá ujít prohlídku města, ať již zvolíte procházku s komentářem zkušeného průvodce, nebo se vydáte uličkami starého města, abyste sami objevovali malé obchůdky i tajemná zákoutí. Dále pak vybírejte podle svého vkusu či momentální nálady. Rozhodnete-li se pro prohlídku majestátního hradu a zámku nad řekou Vltavou, příjemnou procházku v nádherné barokní zámecké zahradě, vydáte-li se prostřednictvím starých fotografií po stopách času v Muzeu fotoateliér Seidel, nebo si vyberete jinou z nepřeberných možností, které naše město či region poskytuje, jistě budete odjíždět nadšení a s myšlenkou na brzký návrat.

Dostupnost - Hotel RŮŽE

Zastávka: 300 m
Autobusové nádraží: 600 m

Vyberte si nabídky ubytování Český Krumlov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel RŮŽE

Horní 154,Český Krumlov 38101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ruze@hotel.cz

Hotel RŮŽE - galerie

Hotel RŮŽE - Hodnocení

62x
21x
5x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

 • Josef Beneš MUDr.

  Hotel a služby jsou vynikající, rozhodně jej doporučuji ostatním klientům.Jako jediné minus bych viděl nemožnost parkování u hotelu

 • Anonym

  Pobyt v hotelu byl celkově příjemný, personál byl velmi vstřícný a ochotný. Horší byla úroveň vybavení pokoje - postele vrzaly i při pouhém otočení se na bok. V koupelně byly usazeníny vodního kamene, dvěře a okno skřípaly, magnetické karty na otevírání dveří opakovaně nefungovaly.

 • Pavel Dubišar

  profesionální personál

 • Lucie T.

  Dobry den, krasne prostredi s nadechem stare doby,romantika...:)