Hotel VLTAVA ubytování Frymburk

Fotografie uživatelů (20)

Hotel VLTAVA Hotel VLTAVA Hotel VLTAVA zobrazit všechny fotografie

Hotel VLTAVA

45, 38279 Frymburk

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: vltava@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel VLTAVA ****

HOTEL VLTAVA se nachází na břehu Lipenské přehrady v jihočeském městečku Frymburk, nazývaném také „Šumavské Benátky“. Pokud toužíte po odpočinku, aktivní dovolené nebo hledáte vhodné místo pro Vaše firemní akce, hotel Vltava je ideálním místem pro Vás. Nabízí Vám stylové prostředí, kvalitu, výbornou kuchyni a přátelskou atmosféru. Moderní vybavení hotelu Vltava s celkovou kapacitou 70 lůžek nabízí nadstandartní ubytování v 25 dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s velmi výhodnými cenami pro rodiny s dětmi.

Hostům je k dispozici vyhřívaný bazén, sauna, tenisový kurt, široká nabídka masáží, kulečník, šipky a společenské hry.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel VLTAVA

Ve všech pokojích naši hosté naleznou pohodlí vlastní koupelny se sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, WI-FI, ledničku, vysoušeč vlasů a trezor.

Gastronomie - Hotel VLTAVA

Hotelová restaurace nabízí široký výběr pokrmů z české i mezinárodní kuchyně.

Její kapacita je zhruba 55 míst.

Snídaně se podávají formou studeného a teplého bufetu.

Nabízeme výhodné stravování formou polopenze /jednotná polévka nebo předkrm, výběr z hlavních pokrmů a dezert/ v ceně 200,- Kč/osoba

Okolí - Hotel VLTAVA

Poloha hotelu a okolní podmínky jsou v průběhu celého roku přímo předurčeny k provozování nejrůznějších sportovních a jiných aktivit. Lipenská příroda skýtá bezpočet možností realizace pěší turistiky na více než 200 km značených turistických a naučných stezek, jejichž délka a náročnost uspokojí jak příležitostné výletníky, tak i „ostřílené“ turisty. Lipensko je skvělou lokalitou pro cyklistické vyjížďky. Inline bruslení je především v rovinatých a kvalitně upravovaných úsecích lipenských cyklostezek jednou z velice oblíbených sportovních aktivit. Zajišťujeme sjezd řeky Vltavy na raftech a kánoích. Je možné zprostředkovat jak individuální, tak i skupinový sjezd, a to včetně zabezpečení kvalitního doprovodu zkušeného instruktora. Poznávat okolí Českokrumlovska či Lipenska můžete i z koňského hřbetu. V blízkém okolí se též nachází několik golfových hřišť. Svým hostům můžeme nabídnout zvýhodněnné ceny hracích fee. Vyhledávanou celoroční atrakcí je bobová dráha v Lipně nad Vltavou.

Nedaleko od hotelu se nachází aquapark pro děti i dospělé. Naleznete v něm vnitřní bazén, 2 plavecké dráhy, divokou řeku, vodní vřídlo a chrliče, perličková lůžka, hydromasážní trysky, dětské brouzdaliště, saunový svět a další atrakce.

Dostupnost - Hotel VLTAVA

Autobusové nádraží: 400 m Centrum: 100 m Vlakové nádraží: 12000 m

Další informace

Symfonie pohody na břehu lipenského jezera.

Vyberte si nabídky ubytování Frymburk. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel VLTAVA

45,Frymburk 38279

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: vltava@hotel.cz

Hotel VLTAVA - galerie

Hotel VLTAVA - Hodnocení

5x
4x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

  • Anonym

    Nízký počet zaměstnanců, i když velmi ochotných, se negativně projevuje na zajištění servisu odpovídajícímu hotelu se čtyřmi hvězdičkami. Ceny v hotelové restauraci zbytečně vysoké.

  • Renáta Vaňková

    Doporučuji, výborné po všech stránkách