Hotel Albatros ubytování Přední Výtoň

Fotografie uživatelů (12)

Hotel Albatros Hotel Albatros Hotel Albatros zobrazit všechny fotografie

Hotel Albatros

Přední Výtoň 21, 38273 Přední Výtoň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Albatros ***

Hotel Albatros*** je nově otevřený garni hotel, který se nachází v obci Přední Výtoň uprostřed panenské přírody Šumavy, přímo na břehu Lipenské přehrady.
Garni Hotel Albatros nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích, pokojích typu suit a apartmánech pro čtyři až šest osob. Z terasy každého pokoje se můžete pokochat překrásným výhledem na jezero a okolní přírodu. Kouzlo celého panoramatu dokresluje farní kostel sv. Filipa a Jakuba, který stojí uprostřed vesničky nedaleko hotelu.
Tato lokalita nabízí plno krásných míst pro turistiku, cykloturistiku, inline bruslení, vodní sporty a v zimě je díky blízkosti Skiareálu Lipno a Skiareálu Hochficht vyhledávaným lyžařským střediskem. Přímo před hotelem začíná nejkrásnější cyklo a in-line stezka v ČR.
Hotel Albatros je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek i pro pořádání kongresů nebo firemních akcí.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Albatros

Ubytování Garni hotel Albatros nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích, v pokojích typu suite i apartmánech. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny, vybaveny televizory , přípojkou na internet (WiFi), koupelnou a WC. Celková kapacita hotelu je 50 lůžek.

Dvoulůžkové pokoje: Dvoulůžkové pokoje jsou umístěny v prvním nadzemním patře hotelu. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny. Ke každému pokoji náleží teráska s magickým výhledem na přehradu a okolní přírodu.

Suite: Suite je třílůžkový pokoj. Stejně jako všechny ostatní pokoje i pokoje typu Suite se v hotelu Albatros mohou pochlubit překrásným výhledem na přehradu a okolní přírodu. Nejkrásnější výhled si může každý vychutnat z balkonu, který ke každému pokoji typu Suite náleží. Pokoje typu Suite jsou ideální pro rodinnou dovolenou. Apartmány V hotelu jsou dva apartmány rozdělené do kategorií dle komfortu, který hostům nabízejí. Apartmán Standard je apartmán s plně vybavenou koupelnou, kuchyňkou, obývákem a ložnicí. Celý apartmán je prostorný, velice útulný a prostorně vybavený. Apartmán typu Premium je nejluxusněji vybaveným apartmánem na hotelu. Hostům je zde k dispozici plně vybavená koupelna, kuchyňka, jídelna a obývák. Prostorná ložnice je umístěna v patře. Interiér apartmánu dotváří balkon s výhledem na přehradu, okolní přírodu a starobylý farní kostel sv. Filipa a Jakuba.

Okolí - Hotel Albatros

Možnosti lyžování:
1. Skiareál Lipno (Lipno nad Vlatavou), Vzdálenost k středisku: 7 km
2. Hochficht (Klaffer am Hochficht), Vzdálenost k středisku: 38 km
3. Sternstein (Bad Leonfelden), Vzdálenost k středisku: 18 km

Možnosti koupání: pěkné koupání všude v okolí v přehradní nádrži Lipno, možnost koupání přímo u hotelu nebo na nedaleké pláži.

 


V případě špatného počasí nebo v zimním období je možné navštívit Aquaword Lipno (Lipno nad Vlatavou), (vířívka, vodní skluzavka bazény - bazénu s protiproudem., finské sauny s bylinkovou esencí a masáže...) Vzdálenost od hotelu: 7 km.

Dále návštěvníci Lipenska mohou navštívit Aquapark Frymburk (Frymburk), Aquapark Vzdálenost od hotelu: 15 km

Jiné zajímavosti v okolí:
1.Český Krumlov - památka UNESCO, hrad. Vzdálenost od hotelu: 38 Km
2.Hrad Rožmberg - hrad (Rožmberk nad Vlatavou). Vzdálenost od hotelu: 24 Km
3.Kleť - rozhledna, lanovka (Holubov). Vzdálenost od hotelu: 54 km

Dostupnost - Hotel Albatros

Hotel Albatros se nachází ve vesničče přímo v obci Přední Výtoň, která je vyhledávanou turistickou vesničkou přímo u Lipenské přehrady.

Další informace

V bezprostřední blízkosti hotelu provozujeme nově areál letních sportů, kde končí a začíná nově vybudovaná cyklistická a in-line stezka, která navazuje na Jezerní stezku na levém břehu Lipna (celková délka 21 km). Nabízíme zde možnost hraní tenisu, dětské hřiště, půjčovnu sportovních potřeb (lodičky, šlapadla, kola, eletrokola, koloběžky, seqway..), levné ubytování přímo v areálu, občerstvení, infocentrum a mnoho dalších možností, jak zpříjemnit Váš pobyt na Lipně. 

Pro hosty našeho hotelu jsme navíc připravili slevy na využití služeb v areálu letních sportů.

Vyberte si nabídky ubytování Přední Výtoň. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Albatros

Přední Výtoň 21,Přední Výtoň 38273

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: garni-hotel-albatros@hotel.cz

Hotel Albatros - galerie

Hotel Albatros - Hodnocení

4x
2x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

  • Markéta Svobodová

    V hotelu jsme byli naprosto spokojeni, má pěkný výhled z moderně zařízeného pokoje, ve kterém bylo po celou noc příjemné teplo.