Hotel PANSKÝ DŮM ubytování Vyšší Brod

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel PANSKÝ DŮM

Fotografie uživatelů (11)

Hotel PANSKÝ DŮM Hotel PANSKÝ DŮM Hotel PANSKÝ DŮM zobrazit všechny fotografie

Hotel PANSKÝ DŮM

Míru 82, 38273 Vyšší Brod

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-pansky-dum@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel PANSKÝ DŮM ***

Historie budovy hotelu Panský dům sahá až do roku 1530. Během staletí mnohokrát změnil majitele i svůj vzhled. V letech 2000 – 2001 prošel hotel celkovou rekonstrukcí. Hostům nabízíme 26 jedno až třílůžkových pokojů o celkové kapacitě 51 míst. Na všech pokojích je sprcha a WC a televize se satelitním příjmem. Díky své poloze ve Vyšším Brodě, který leží u bran Šumavy a sousedního Horního Rakouska je vhodný k rekreaci i krátkodobému ubytování obchodních cestujících. Našim hostů je k dispozici restaurace s kapacitou 100 míst a v letních měsících můžete využít zastřešenou terasu ve dvoře s kapacitou 70 míst. Na jídelním lístku naleznou naši hosté klasické české pokrmy, výhodná menu, minutkovou kuchyni a zapomenout nesmíme ani na originální italskou pizzu. V levém křídle budovy a novodobé přístavbě z minulého století je pro všechny milovníky skvělého piva a sportu v čele s kopanou připravena originální fotbalová pivnice s kapacitou 100 míst.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel PANSKÝ DŮM

Celková kapacita 51 lůžek 21 dvoulůžkových pokojů 2 třílůžkové pokoje 3 jednolůžkové pokoje

Okolí - Hotel PANSKÝ DŮM

Skiareál Lipno (10km), na Rakouské straně se nachází zimní středisko Sternstein (8km) a Hochficht. V blízkosti Český Krumlov se svými historickými skvosty, hrad Rožmberk a zřícenina Vítkova hrádku a Dívčí kámen. Nespočet turistických tras, cyklostezek v celé oblasti Vyšebrodska, Lipenska a Šumavy. Vodní sporty můžete provozovat na blízké přehradní nádrži Lipno.

Ubytování Vyšší Brod – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel PANSKÝ DŮM

Míru 82,Vyšší Brod 38273

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-pansky-dum@hotel.cz

Hotel PANSKÝ DŮM - galerie

Hotel PANSKÝ DŮM - Hodnocení

24x
9x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

 • Anonym

  Renovovane pokoje v starsim hotelu. Pokoje komfortni, dobre zarizene. Dobre umisteny hotel. Wi-Fi. Jistym problemem je personal: jedna z recepcnich, se kterymy jsme se setkali, byla docela neprivetiva a pripomela "stary dobry" socialisticky servis. Take v hotelu zvlastnim zpusobem se setri elektina: pohybova cidla jsou nastavena tak, ze na chodbe v patru se rozsviti az po tom, co clovek urazi pulku te chodby za ulplne tmy, a pak zase zhasne driv, nez stihne odemknout dvere pokoje.

 • Barbara Marx

  Preisgünstig - Sauber - Kellner etwas unfreundlich - Essen sehr gut - Zimmer zur Straße sind ziemlich laut - schöne Terasse.

 • Thomas Wagner

  Es wäre zu begrüßen, wenn es speziell gekennzeichnete Parkplätze für das Hotel gebe. Ansonsten war ich zufrieden.

 • Kocur Augustin

  Příjemný hotel,dostatečné vybavení ,čisto v pokoji i v přilehlých prostorách.Ochotný personál v recepci i v restauraci.
Dárkové poukazy Spa.cz