Hotel ŠUMAVA ubytování Vyšší Brod

Fotografie uživatelů (19)

Hotel ŠUMAVA Hotel ŠUMAVA Hotel ŠUMAVA zobrazit všechny fotografie

Hotel ŠUMAVA

Náměstí 47, 38273 Vyšší Brod

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel ŠUMAVA ***

HOTEL ŠUMAVA se nachází na náměstí jihočeského městečka Vyšší Brod, nedaleko od česko-rakouských hranic, 3 km od přechodu Studánky/Weigetschlag. Příjemné prostředí, přátelská atmosféra a profesionalita patří k našemu hotelu již neodmyslitelně. Hotel má vlastní uzamykatelné parkoviště.

KOMFORTNÍ HOTELOVÉ POKOJE a apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizorem se satelitním příjmem, telefonem, vysoušečem vlasů, fakultativně také minibarem. K dispozici je dětská postýlka.

Náš hotel je oficiálně klasifikován na hotelstars!

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel ŠUMAVA

I. Pokoje kategorie *** (celkem deset pokojů) sat.-TV, telefon, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vysoušeč vlasů, minibar fakultativně.

II. Apartmá **** pro náročné: sat.-TV/teletext/rádio, vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vysoušeč vlasů, v prvním patře apartmá (podkrovní galerie): minibar, sedací nábytek, možnost jedné až dvou přistýlek (prostorově oddělená galerie v prvním patře apartmá).

Gastronomie - Hotel ŠUMAVA

RESTAURACE je rozčleněna do tří samostatných částí: stylová restaurace s otevřeným ohništěm s možností grilování (30 míst), salónek (30 míst), víceúčelový salónek (55 míst), letní terasa (40 míst). Podáváme vynikající speciality české a mezinárodní kuchyně. Nad rámec standardního restauračního provozu pro individuální hosty zajišťujeme svatební a jiné oslavy, podniková setkání, rauty apod. Restaurace i hotel již tradičně nabízí své služby také větším turistickým skupinám.

Okolí - Hotel ŠUMAVA

Možnosti rekreace a odpočinku: sjezd Vltavy na kánoích a raftech, pěší a cykloturistika, vodní sporty na Lipně, rybaření, lyžování ve střediscích Kramolín, Sternstein, Hochficht, návštěva historických památek – klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk, Český Krumlov (nedaleké město v seznamu památek UNESCO) … Hotel je ideálním místem pro pořádání seminářů. Optimální zázemí a perfektní organizace vytvářejí dobrou atmosféru a podmínky pro koncentrovanou práci. Rádi Vám pomůžeme s přípravou doprovodného programu pro volný čas. Součástí naší rozšířené nabídky během Vašeho pobytu ve Vyšším Brodě může být i gastronomický servis v klášterní kavárně Caffè Convento, která se nachází přímo v areálu cisterciáckého kláštera Vyšší Brod. Kavárna poskytuje příjemné prostředí a jedinečnou atmosféru jak pro pořádání seminářů, recepcí či rautů, tak pro individuální občerstvení a odpočinek návštěvníků kláštera.

Dostupnost - Hotel ŠUMAVA

Zastávka: 500 m Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 100 m Vlakové nádraží: 100 m

Další informace

Domácí zvíře pouze na základě dohody s recepcí.

Vyberte si nabídky ubytování Vyšší Brod. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel ŠUMAVA

Náměstí 47,Vyšší Brod 38273

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotelsumava@hotel.cz

Hotel ŠUMAVA - galerie

Hotel ŠUMAVA - Hodnocení

11x
4x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 93%

 • kateřina horáčková

  pěkné ubytování, ochotný a milý personál

 • Karl Pilz

  Sehr zuvorkommende Mitarbeiter; Zimmer in Ordnung.

 • Anonym

  Vynikající poměr cena kvalita. Celkový dojem byl velmi pozitivní.

 • Anonym

  Moderně vybavené pokoje,příjemný personál, uzamykatelné parkoviště, noční vchod. Můžu vřele doporučit.

 • Jan Pultar

  Se službami hotelu jsme byli nadmíru spokojeni. Kvalitní ubytování, výborná kuchyně, ochotný a vstřícný personál.

 • Martin Jarošek

  Hotel Šumava ve Vyšším Brodě je na slušné úrovni a jeho návštěvu lze jen doporučit.
Dárkové poukazy Spa.cz