Hotel Galerie Třeboň ubytování Třeboň

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Galerie Třeboň

Fotografie uživatelů (7)

Hotel Galerie Třeboň Hotel Galerie Třeboň Hotel Galerie Třeboň zobrazit všechny fotografie

Hotel Galerie Třeboň

Rožmberská 35, 37901 Třeboň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Galerie Třeboň ***

Vážení a milí hosté, jsme velice rádi, že jste se rozhodli právě pro náš Hotel Galerie Třeboň. Empírový dům, ve kterém najdete náš hotel Galerie Třeboň stojí v malebném centru města Třeboně v klidné Rožmberské ulici. V našem hotelu pro Vás máme k dispozici 12 pokojů s ubytovací kapacitou pro 30 hostů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí, telefon a satelitní TV. Budete-li si přát, zapůjčíme Vám na pokoj DVD nebo videopřehrávač. Samozřejmostí hotelu je restaurace a bar. Nedílnou součástí našich služeb je ochotný a laskavý personál. Těšíme se na Vaši návštěvu

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Galerie Třeboň

Vážení hosté, zveme Vás k příjemnému posezení v naší hotelové restauraci. Můžete si vybrat z bohatého jídelníčku krajové, české a evropské kuchyně, ochutnat archivní vína, či dát sklenici řízného českého piva nebo využít bohatého sortimentu nealkoholických nápojů. Snídani Vám samozřejmě nabídneme u švédského stolu a ubytovaným dětem do tří let zdarma.

Okolí - Hotel Galerie Třeboň

Malebná a romantická jihočeská krajina okolo Třeboněje součástí biosférických rezervací na seznamu UNESCO od roku 1977 Chráněná krajinná oblast o rozloze 700 km2 byla vyhlášena v roce 1979. Třeboňsko je krajinou vytvořenou z větší části člověkem. V tom se liší od ostatních biosférických oblastí. Nechte se zlákat k romantickým výletům po okolní přírodě, ale i historických památkách, které jsou okouzlující během všech ročních období.

Máte-li zájem o další ubytování Třeboň, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Galerie Třeboň

Rožmberská 35,Třeboň 37901

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-galerie-trebon@hotel.cz

Hotel Galerie Třeboň - galerie

Hotel Galerie Třeboň - Hodnocení

13x
2x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 93%

 • Ivan Prochazka

  Perfektni

 • Hana Suchá

  Velká nespokojenost se zápachem z kuchyně, který prostupoval celou ubytovací částí hotelu a bohužel i do pokojů.Nefungoval internet.

 • Bára Chaloupecká

  Velmi příjemné ubytování uprostřed historického centra města Třeboň.

 • Šárka Krobová

  Krásné a pohodové prostředí, příjemný personál, čisté a útulné ubytování. Mohu jen doporučit.

 • Anonym

  Příjemný a vstřícný personál, ubytování odpovídající ceně, chodby plné květin. Nádherný podzim bez komárů a množství lidí.

 • Christian Wachter

  Ein angenehmes kleines Hotel mit familiärer Atmosphäre und freundlichem und hilfsbereitem Personal. Die Zimmer sind nicht luxuriös aber angenehm und zweckmäßig. Die Lage ist ruhig und trotzdem zentral.