Písecké hory - Hodnocení

Všechny kategorie > Krajina > Přírodní zajímavosti

Písecké hory - Hodnocení

Zpět na Písecké hory
7x
0x
0x
0x
1x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 87%

 • Anonym

  Pocházím odtud a tvrdím, že písecké lesy jsou těmi nejkrásnějšími lesy, jaké mohou existovat. Ani šumavské nejsou takové.

 • Anonym

  úUzemí, kde kraluje příroda. Místo je rozlehlé, občas potkáte lidi. Nádherný výhled až k Šumavě z rozhledny Jarník. Jsem zdejší, ale stále je co objevovat.

 • Anonym

  Písecké hory jsou více než příjemné pro bicyklové výlety. Žádná rovinka a všude chládek a klid. Je zde mnoho odlehlých míst, kde prožijete romantické chvilky s osobou, která je Vám víc než blízká. Doma pak mnoho zábavy nad vzájemným vybíráním klíšťat.

 • Anonym

  Nádherné město Písek jsem poznala díky svému příteli,který se tu narodil a žil do doby,než se přestěhoval ke mě do Brna.Písek bude vždycky místem,kam se budeme teď už oba vracet a doufám, že brzy i s dětmi:o)Projížďky na kole,procházky,výlety.Nekonečně možností,na kterou stranu se vydat.Viděla jsem fotky z roku 2002,kdy si příroda drsně vybrala právě toto krásné město a voda ničila vše,co jí přišlo do cesty.Dnes jako by se nic nestalo,vše je krásné,spravené.Pokaždé,když jdu kolem řeky a obchůdků zvaných TITANIK,dýchá na mě atmosféra obchůdků jako někde u moře,v cizině.O Píseckých horách nemluvím,to je kouzlo samo.Kdo má rád přírodu,ví o čem je řeč.Ať žije Písek!!!

 • Anonym

  Těžko říci, jestli hodnotím objektivně, když jsem rodilá Písečanda a město mám tak zamilované, že i když jistě existuje mnoho přinejmenším stejně pěkných měst, pro mě bude Písek vždy č.1!!Bydlím přímo pod lesem, takže Písecké hory mě provázejí celý život...První procházka hned jak jsem se naučila chodit, první projížďka na kole, jakmile jsem se na něm naučila jezdit, první rande, první rozchod...to vše jsem absolvovala přímo v Píseckých horách..Jakákoliv procházka, jakýkoliv výlet - nejprve vždy Písecké lesy...Chodila jsem se sem učit i na maturitu, příjmačky na Vš.. je to zkrátka součást mého života! Myslím že každý, kdo to tady zná, dá mi za pravdu, že se jen těžko hledá podobně kouzelné místo!!!

 • Anonym

  Jižní čechy jsou krásné celé nejen Písek.Je to moc krásná krajina, městečka i vesničky.Působí to tam na mně klidným dojmem a pohodou v dnešní hektické době.Moc ráda se tam vracím.Ta pohoda a klid který tam panuje mně vždy nabyje na další dny které jsem doma.A je jedno jestli je to jaro nebo podzim.