Hotel U Kapličky ubytování Písek

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel U Kapličky

Fotografie uživatelů (11)

Hotel U Kapličky Hotel U Kapličky Hotel U Kapličky zobrazit všechny fotografie

Hotel U Kapličky

Budějovická 2440, 39701 Písek

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: u-kaplicky@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel U Kapličky ***

Náš hotel si vás získá svou rodinnou atmosférou, příjemným prostředím a profesionálními hotelovými službami. Nabízíme kvalitní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích se standardním i nadstandardním vybavením. Součástí nabídky jsou i apartmány a bezbariérový dvoulůžkový pokoj.

V roce 2004 jsme v areálu hotelu zrenovovali secesní vilu z roku 1921, která je od listopadu 2004 součástí hotelu jako dependence.
V hotelu naleznete restauraci, kavárnu, vinárnu, lobby salónek a letní terasu v uzavřeném hotelovém areálu. Součástí hotelového areálu jsou dvě uzamykatelná parkoviště pro osobní automobily a autobusy.
Náš hotel je vyhledáván hosty pro variabilní možnosti poskytnutých služeb - od uzavřených obchodních jednání, pracovních snídaní či obědů, firemních akcí, menších konferencí a kongresů až po rodinné oslavy, svatby či pohřby.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel U Kapličky

Celková kapacita hotelu je 37 pokojů ( 70 lůžek), z toho 12 pokojů se nachází v depandance. Možnost poskytnutí přistýlek a dětské postýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, fenem, telefonem, internetovým připojením zdarma a TV se satelitními programy (včetně set-top boxu).

Gastronomie - Hotel U Kapličky

Restaurace hotelu se díky péči profesionálů ve svém oboru zhostí jakékoliv gastronomické akce. Nabízíme snídaně, denní menu, minutky a věnujeme se také zvěřinovým specialitám. Veškeré nabídky přizpůsobujeme přáním našich hostů a jsme schopni připravit, v kombinaci s rodinnou péčí, neopakovatelné gurmánské zážitky.
Můžeme posloužit i tradičními jihočeskými specialitami, což ovšem nemusí být jen kachna se zelím. Jihočeská kuchyně totiž nabízí i mnoho zdravých a lehkých jídel, včetně zákusků a moučníků. Jídla podáváme v létě také na stinné hotelové terase.
V naší restauraci jsou vyhrazena místa pro kuřáky a nekuřáky, v době podávání oběda je restaurace nekuřácká.

Dostupnost - Hotel U Kapličky

Příjezd od Strakonic (Blatné)

- jet stále směr Tábor
- do Písku přijíždíte z kopečka cca za 500 m přijedete na malý most, pod kterým vede hlavní dvouproudová silnice (obchvat města)
na mostě zabočíte doprava a po hlavní pojedete stále rovně
-budete míjet benzínku a supermarkety OBI, Kaufland a Tesco
-asi za 500 m je sjezd vpravo (směr Tábor, centrum), pojedete asi 200 m (kolem prodejny Albert) a přijedete na kruhový objezd (je zde billboard hotelu), kterým opustíte 4. výjezdem a po 200 m je náš hotel

Příjezd od Prahy

-do Písku přijedete po hlavní silnici (obchvat města) a pojedete stále rovně směrem na Tábor, České Budějovice, budete míjet benzínku a supermarkety OBI, Kaufland a Tesco
- asi za 500 m je sjezd vpravo (směr Tábor, centrum), pojedete asi 200 m (kolem prodejny Albert) a přijedete na kruhový objezd (je zde billboard hotelu), kterým opustíte 4. výjezdem a po 200 m je náš hotel

Příjezd od Tábora

-pojedete směrem na České Budějovice
-na kruhovém objezdu pojedete rovně (2. výjezd)
a pak stále po hlavní silnici až přijedete k dalšímu kruhovému objezdu -zde odbočíte hned na prvním výjezdu a po 200 m přijedete k hotelu

Příjezd od Českých Budějovic

-po příjezdu do města odbočte na prvním sjezdu doprava směrem na centrum
-stále se budete stáčet doprava, minete supermarket Albert a asi za 100 m přijedete na kruhový objezd (je zde billboard hotelu), který opustíte 4. výjezdem, po 200 m je náš hotel

Ubytování Písek – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel U Kapličky

Budějovická 2440,Písek 39701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: u-kaplicky@hotel.cz

Hotel U Kapličky - galerie

Hotel U Kapličky - Hodnocení

7x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

  • Harry Raymond Bragg

    A great little family hotel. We really ejoyed our stay. We would definitely return to this hotel.