Hotel Šumava Inn ubytování Kvilda

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Šumava Inn

Fotografie uživatelů (11)

Hotel Šumava Inn Hotel Šumava Inn Hotel Šumava Inn zobrazit všechny fotografie

Hotel Šumava Inn

Kvilda 26, 38493 Kvilda

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Šumava Inn ****

Hotel Šumava Inn je rodinný hotel ve středu obce Kvilda, nejvýše položené obce České republiky. Šumava Inn| nabízí ubytování v deseti pokojích a apartmánech. Každý pokoj je vybavený samostatným sociálním zařízením, TV, telefonem, trezorem, mini-barem, wi-fi připojením. Mezi vybavení hotelu patří restaurace, fitness, sauna a whirpool, terasa, 2 salonky, venkovní posezení, dětské venkovní hřiště, parkoviště, úschovna lyží a kol, sušička bot. Přístup do hotelu je bezbariérový. Hotel Šumava Inn je vhodný pro páry, menší skupiny, rodiny s dětmi a firemní akce. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Okolí obce Kvilda je ideální pro celoroční sportovní aktivity jako jsou lyžování, běžecké lyžování, cyklo-turistika a turistika. V nabídce restaurace naleznete jídla z České i světové kuchyně. Na přání Vám naši kuchaři s potěšením připraví raut, hostinu nebo grill- party. U hotelu je k dispozici dětské hřiště, v restauraci kulečník, stolní tenis, laeserová střelnice, stolní fotbálek, elektronické šipky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Šumava Inn

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satlitem, minibarem, telefonní linkou, trezorem a wi-fi připojením.

Gastronomie - Hotel Šumava Inn

Historie Restaurace Šumava Inn sahá až do roku 1837. Jedná se o původní restauraci U Krále Šumavy z filmu Karla Kachyni Král Šumavy. Restaurace nabízí nejen tradiční českou kuchyni, ale i staročeská a šumavská jídla a zvěřinu. Každý den Vám připravujeme zvýhodněné polední menu.

Okolí - Hotel Šumava Inn

Okolí obce Kvilda je ideální pro celoroční sportovní aktivity jako jsou lyžování, běžecké lyžování, cyklo-turistika a turistika. V nabídce restaurace naleznete jídla z České i světové kuchyně. Na přání Vám naši kuchaři s potěšením připraví raut, hostinu nebo grill- party.

Dostupnost - Hotel Šumava Inn

Hotel Šumava Inn se nachází téměř v centru Národního parku Šumava, v obci Kvilda. Leží 7 km od hraničního přechodu Bučina a 6 km od pramene řeky Vltavy, která obcí protéká. Lyžařský vlek pro děti a začátečníky se nachází přímo v obci. Lyžařský areál Zadov –Churáňov vybavený 7 lyžařskými vleky a lanovou dráhou je vzdálený 13 km. V lokalitě Kvildy je 150 km strojově upravovaných běžkařských drah. Turistické a cyklistické trasy jsou velmi dobře značeny.

Máte-li zájem o další ubytování Kvilda, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Šumava Inn

Kvilda 26,Kvilda 38493

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: sumava-inn@hotel.cz

Hotel Šumava Inn - galerie

Hotel Šumava Inn - Hodnocení

23x
1x
2x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

 • Jindřich Sobota + manželka a sestra OH

  Ve Vašem hotelu jsme byli ubytováni poprvé- důlež. okolností při naprosto bezproblémové rezervaci byla skutečnost, že s námi mohla jet i naše labradorka. Byli jsme velmi spokojeni, doporučíme našim přátelům a budeme se k Vám vracet ! Chyběl nám trochu snad jen bazen.

 • Stocker Arnold

  Essen und Preis-leistungverhältnis Sehr Gut. Sehr Freundlich. Optimal ist der Gratisparkplatz. Ideal für Wanderer + Langläufer + Radfahrer.

 • Václav Silovský

  Hotel je uprostřed krásné přírody (procházky,kolo, lyže ideální). V Šumavských hotelích co se týká prostředí a kuchyně nemá konkurenci.

 • MUDr. Josef Mládek

  Jedná se o klidný dobře vybavený hotel, s velmi pěkným interiérem, příjemnou obsluhou a dobrou kuchyní, s pobytem jsme byli velmi spokojení a rádi se budeme vracet.

 • Anonym

  Hotel má krásné otevřené prostory, poměrně příjemnou obsluhu ale celkový dojem byl pokažem velmi zásadními chybami. Prvni byla jedna neustlaná postel po našem příjezdu. Druhá - že na hotelovém pokoji nemáte jediný informační leták - např je tam telefon ale není tam info na číslo na recepci, případné ceny, takže se musíte jít zeptat, u televize není rozpis kanálů u minibaru ceny u heslo k internetu jsem dostala na kousku starého menu. Stejně tak je to s cenami dalších služeb hotelu. O informacích možného kulturního/sportovního vyžití v okolí ani nemluvě. Detail, který není finančně náročný ale pro hosta poměrně zásadní. Podobné je to s personálem - devčata jsou nesmírně pozorná a milá, ochotna vyřešit jakýkoliv problém, ale nejsou to profesionální číšnice - nevadí mi ani tak podané jídlo z leva jako 20 minutový rozdíl v podávání jídel k jednomu stolu. Takovou chybu si nemůže dovolit ani běžná hospoda, natož čtyřhvězdičková restaurace... takže celkový pocit je hodně rozpačitý - na jednu stranu skvělé prostory, příjemný personál na druhou stranu nelze přehlédnout neprofesionalitu. A protože právě detaily a profesionalita podle mého názoru jsou důvod proč se ubytovat v dražším hotelu je mé hodnocení tak nízké.

 • Kateřina Prouzová

  Byli jsme maximálně spokojeni, hotel i služby v něm jsou na vysoké úrovni, mohu jen doporučit! Moc pěkné pokoje i ostatní prostory. Velmi kladně hodnotím teplo v celém hotelu a na pokoji :)obvzvlášť v této lokalitě!