Penzion U Kohoutka ubytování Buzice

Fotografie uživatelů (10)

Penzion U Kohoutka Penzion U Kohoutka Penzion U Kohoutka zobrazit všechny fotografie

Penzion U Kohoutka

Buzice 15, 38801 Buzice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion U Kohoutka ***+

Stylový penzion v rustikálním stylu "U KOHOUTKA" se nachází v klidném a pohádkovém prostředí Jižních Čech s velkým množstvím historických památek (zámky Blatná, Hluboká), rybníků s možností koupání, rybolovu, cyklistických a naučných stezek , koňských stezek, běžeckých tras a zimních běžeckých tras. Součástí penzionu je malá biofarma ( husy, ovce, koza ) a dětské hřiště. Penzion má celkem celkem 8 pokojů s možností 2-6 lůžek. Celková kapacita postelí je pro 26 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, televizí.K penzionu "U Kohoutka" patří také ubytování v chatkách. Kapacita chatky je 6 až 8 lůžek. Koupelna a sociální zařízení je umístěno v penzionu. V budově penzionu "U Kohoutka" se nachází stylové restaurace s krbem a barem s kapacitou 80 osob. V restauraci se podávají snídaně, obědy a večeře a to nejen pro ubytované hosty. Každý den se pro Vás připravují speciální hotovky během obědů. Restaurace je rozdělena na dvě části. K restauraci patří také terasa, která funguje převážně v letních měsících. Restaurace je otevřena od 11:00 do 23:00 hodin. Snídaně od 08:00 do 10:00 hodin. Check in od 14 hodin, Check out do 12hodin. Akce, které si můžete u nás v restauraci objednat: svatební hostiny, narozeninové oslavy, firemní akce a další

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion U Kohoutka

Penzion má celkem 6 pokojů s možností 2-6 lůžek. Celková kapacita postelí je pro 26 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, televizí. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Gastronomie - Penzion U Kohoutka

Restaurace s teplou i studenou kuchyní otevřena celoročně.

Ubytování Buzice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion U Kohoutka

Buzice 15,Buzice 38801

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-kohutka@hotel.cz

Penzion U Kohoutka - galerie

Penzion U Kohoutka - Hodnocení

12x
3x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

  • Zdeněk Bušík

    Dostal jsem to,co jsem očekával a požadoval.Personál byl milý a nevnucoval doplňkové služby. Příjemným překvapením byla snídaně,která byla zahrnuta v základní ceně.

  • Miloslav Hloušek

    - příliš malé osušky pro 3 dospělé lidi - matrace na 1 lůžku byla značně opotřebovaná, vyleželá - občas protékal WC