Zámecký hotel Lednice ubytování Lednice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Zámecký hotel Lednice

Fotografie uživatelů (9)

Zámecký hotel Lednice Zámecký hotel Lednice Zámecký hotel Lednice zobrazit všechny fotografie

Zámecký hotel Lednice

Zámecké nám. 66, 69144 Lednice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Zámecký hotel Lednice ****

Zámecký hotel Lednice se nachází v bezprostředním sousedství Lednického zámku, přímo v zámeckém parku, který je centrem Lednicko-valtického areálu zapsaného do chráněných památek UNESCO.
Nabízíme dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, dále čtyřlůžkový a pětilůžkový apartmán. Celkem je k dispozici 52 lůžek. V přízemí, nedaleko recepce, je pokoj pro ZTP s bezbariérovým přístupem.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Zámecký hotel Lednice

Zámecký hotel Lednice provozuje zámeckou cukrárnu a restauraci s vynikajícím jídlem a pitím, vybavené zahrádkou v zámeckém parku, která poskytuje příjemné posezení ve stínu slunečníků s výhledem na zámek. Pokoje jsou zcela nově vybaveny, tak aby navozovaly dojem zámeckého prostředí.

Okolí - Zámecký hotel Lednice

Pro poznání jedinečného krajinného komplexu je Zámecký hotel Lednice přirozeným výchozím bodem. Rovinatý terén je jako stvořen pro cykloturistiku, jízdy na koni, nebo v pronajatém kočáře. Zdejší plavební společnost zajišťuje provoz motorových lodí, které vás romanticky dopraví k umělé zřícenině "Janův hrad" a nově i k další dominantě parku, Minaretu.

Dostupnost - Zámecký hotel Lednice

Zámecký hotel Lednice se nachází v centru Lednice, přímo na náměstí u vstupu do zámeckého parku.

Vyberte si nabídky ubytování Lednice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Zámecký hotel Lednice

Zámecké nám. 66,Lednice 69144

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lednice-hotel@hotel.cz

Zámecký hotel Lednice - galerie

Zámecký hotel Lednice - Hodnocení

25x
6x
3x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

 • Jaroslav Martinek

  Luxusní a lidsky milé prostředí. Stoprocentně doporučujeme.

 • Anonym

  Velice dobré ubytování, čisto, krásné pokoje a sociální zařízení (fén lze zapůjčit), dobré parkování. Ale snídaně neodpovídá čtyřhvězdíčkovému hotelu.

 • Jana Kuhnová

  Hotelové pokoje jsou vkusně a elegantně zařízeny - dala bych *****. Snídaňová restaurace mi přišla, jako bych se ocitla o 2 kategorie níže - jak interiérem restaurace, tak i vzhledem a složením snídaňového bufetu. Nadměrný počet unuděného personálu nevypadá rovněž nejlépe. Příjemná obsluha recepce. Bylo by dobré doplnit vědomosti personálu z recepce o "dobré rady" návštěvníkům Lednice - cyklotrasy, okolní stravovací zařízení a pod. Celkově velice dobrý dojem. Díky:-)

 • Lenka Pichler

  Byli jsme velice spokojeni prijedeme zase.

 • Ivo Machar

  Se službami i ubytováním v hotelu jsem byl spokojen.

 • petr Malát

  moc pěkný romantický pokoj!!!!

 • Jaroslava

  Celkově jsme byli s pobytem zde v hotelu spokojeni, jen je trochu na rušnějším místě. Dobré by bylo upravit příjezdovou cestu na parkoviště. Také jsme nezjistili jak má otevřeno restaurace, večeřeli jsme asi v 19.00 hod a po 20.00 už zavírali.

 • Anonym

  Velmi příjemné místo pro pobyt.

 • Vít Paulíček

  Navštívil jsem tento hotel na Valentýnský víkend s mojí přítelkyní. Měli jsme s sebou našeho pejska. Vše proběhlo perfektně, personál byl velmi ochotný, apartmán byl perfektně připravený. Jedinné co bychom vytkli byla velmi slabá nabídka jídla na snídani, absence teplého jídla a jakéhokoliv ovoce, zeleniny, džusu a pod. To vůbec neodpovídalo 4 hvězdičkám. Celkově však můžeme hotel s klidem doporučit i náročnějším hostům.

 • Radek Taišl

  Plus : poloha, parkování, čistota, pohodlné postele, příjemný interiér, wi-fi Minus : nezajímavá restaurace, z chodby na pokoj slyšet každý krok, snídaňový švédský stůl s minimálním výběrem ( žádné ovoce, žádné celozrné pečivo - jen dva druhy eidamu, jedna šunka, jeden salám...), nikde ani kouteček pro kuřáky. Hodnotil jsem tak, že 5 je průměr. Celkově : příjemný pobyt, ale za 1800 Kč/noc bych očekával vyšší standart.

Celkem záznamů: 13
1 2