MY HOTEL ubytování Lednice

Fotografie uživatelů (14)

MY HOTEL MY HOTEL MY HOTEL zobrazit všechny fotografie

MY HOTEL

21. dubna 657, 69144 Lednice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: myhotel@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

MY HOTEL ****

My Hotel se nachází v Lednici na Moravě, v srdci Lednicko-valtického areálu. Přímo pod okny hotelových pokojů teče – za tichého šumění okolního lužního lesa - slepé rameno řeky Dyje. Součástí hotelu je i restaurace a stylový Moravský salonek, který je vybaven vnitřním grilem a malým tanečním parketem. Příjemné posezení nabízí návštěvníkům také venkovní zahrádka u restaurace nebo u hotelového bazénu. V hotelovém vinném sklepu je, mimo jiné, možno zajistit degustaci lokálních vín, spojenou s poslechem cimbálové muziky. V naší zahradní restauraci pak můžete ochutnat grilované speciality. V okolí hotelu se nachází mnoho příležitostí ke sportovním aktivitám. Naše pozvánka na prohlídku zámků Lednice a Valtice by byla už jen zbytečným nošením vína na jižní Moravu.

Zaslat poptávku

Pokoje - MY HOTEL

Všech 51 prostorných pokojů je vybaveno moderně řešenou koupelnou, telefonem, TV/SAT, minibarem i internetovým připojením.

Gastronomie - MY HOTEL

Na jídelním lístku naší hotelové restaurace najdou naši hosté pestrý výběr české i mezinárodní kuchyně.

Okolí - MY HOTEL

Obec Lednice je významná vinařská obec na jižní Moravě, připomínaná v písemných pramenech poprvé již v roce 1222 jako zemanské sídlo. V polovině 13. století přešla do majetku rodu Lichtenštejnů a patřila jim až do roku 1945, kdy bylo jejich panství zestátněno. Ze srovnání podrobných historických a podrobných současných map vyplývá, že nepatrná jihovýchodní část katastrálního území Lednice náležela do roku 1920 v rámci tzv. Valticka k Dolním Rakousům jako součást katastrálního území Charvátská Nová Ves. Dotyčné pozemky se staly součástí katastrálního území Lednice až někdy během druhé poloviny 20. století.

Dostupnost - MY HOTEL

Hotel je vzdálen 7 km od dálnice D2 (EXIT 41, směr Podivín).

Další informace

Další informace naleznete na našich internetových stránkách, nebo vám je poskytne recepce hotelu.

Ubytování Lednice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

MY HOTEL

21. dubna 657,Lednice 69144

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: myhotel@hotel.cz

MY HOTEL - galerie

MY HOTEL - Hodnocení

43x
15x
6x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 88%

 • Jana Fábryová - Juraj Fábry

  Příjemné přivítání již ze strany recepce při příjezdu do hotelu a dále stejně příjemný a vstřícný personál po celou dobu pobytu v hotelu. Samozřejmostí je i čistota pokoje. Velice dobrá kuchyň. Děkujeme všem.

 • Jana Horáková

  Poloha hotelu včetně parkování super.Personál ochotný jen při obědech pomalejší obsluha. Na hotelu omezený jídelníček, není to na stravování každý den (oběd, večeře).

 • Anonym

  Doporucujem vyuzit sluzby hotela. Bol som mimo sezonu, takze restauracia bola prazdna, ale kvalita jedal vyborna - jedalny listok strucny, takze aj suroviny boli cerstve. Personal prijemny.

 • Anonym

  Tento hotel mohu doporucit, hezke prostredi a vyborna poloha.

 • Uživatel 4253

  Mají zde skvělou kuchyni a dokonce cukráře, který pochází z Tunisu. Doporučujeme zajít sem na jídlo po procházce zámeckým parkem, kde se člověk cítí jako za časů knížat.