Spa Resort Lednice ubytování Lednice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Spa Resort Lednice

Fotografie uživatelů (46)

Spa Resort Lednice Spa Resort Lednice Spa Resort Lednice zobrazit všechny fotografie

Spa Resort Lednice

Břeclavská 781, 69144 Lednice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Spa Resort Lednice ****

SPA Resorl Lednice **** nabízí nejen svým lázeňským hostům komfortní ubytování ve 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním Knížecím apartmánu, který nadchne i toho nejnáročnějšího zákazníka. Lázeňský hotel je dále vybaven komplexním balneoprovozem, který nabízí širokou nabídku léčebných a wellness procedur, restaurací se zimní zahradou, kavárnou a školící místností. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu hotelu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Spa Resort Lednice

Komfortní nekuřácké pokoje nabízejí příjemný pobyt s výhledem na zeleň. 3x Jednolůžkový pokoj 24 m2, 36 x dvoulůžkový pokoj 29 m2. 2x dvoulůžkový pokoj Lux 34 m2 se samostatným WC. 3x apartmán 35 m2 s oddělenou ložnicí a pokojem s rozkládací sedací soupravou. Knížecí apartmán – unikátní apartmán s prosklenou koupelnou a krbem o rozloze 55 m2. K dispozici máme dva bezbariérové pokoje.

Vybavení pokojů: koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, Telefon, LCD televize, Minibar, Trezor, WIFI, Fén

Následující služby jsou zahrnuty v ceně pokoje:

Bohatá snídaně formou bufetu Parkovací místo před hotelem Župan po celou dobu pobytu

 

Gastronomie - Spa Resort Lednice

Přijďte ochutnat speciality šefkuchaře naší restaurace i Vy! Skladba pokrmů a jejich celková kompozice vychází z moderní světové a české kuchyně s důrazem na chuťový zážitek a současně zdraví. Využijte této příležitosti a poznejte naše nové speciality v krásném prostředí v blízkosti zámeckého parku.  Pro Vaše nejmenší je v restauraci k dispozici dětský koutek.

Restaurace hotelu má koncept zdravé a moderní světové kuchyně s použitím lokálních čerstvých surovin tak, abychom pro Vás připravili opravdové chuťové zážitky.

Přejeme Vám dobrou chuť a příjemné chvíle strávené při relaxaci ve ****SPA HOTELU MIROSLAVA.

Okolí - Spa Resort Lednice

Nepravidelný tvar území Lednicko-valtického areálu o rozloze bezmála 300 km2 hraničí na jihu s Rakouskem, na západě s oblastí Pálava, na severu a na východě tvoří volnou hranici areálu řeka Dyje. Jeho úpravy vycházely ze zvyklostí uplatňovaných v anglických parcích. Proto se tu potkává barokní architektura s novogoticky upravenou budovou zámku a drobnými stavbami v romantickém stylu (Skleník, Lovecký zámeček, Minaret, Apollonův chrám, Rybniční zámeček, Nový dvůr, Hraniční zámeček, Chrám Tří Grácií, Janův hrad, Obelisk a Rendes-vous).Lednicko-valtický areál, jako jeden z pokladů světového kulturního a přírodního dědictví, je se svými historickými objekty, zahradní architekturou, rybníky a sítí cyklistických tras považován za nejrozsáhlejší člověkem uměle vytvořené území Evropy.

Další informace

Spa&Wellness

Základem léčby lednických lázní je jodobromová voda, která je svým obsahem jódu jednou z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě. Velmi dobré účinky prokazuje při léčbě nemocí pohybového ústrojí, revmatických chorob, artrózy, nemoci Bechtěrevovy, cévních onemocnění a dále některých nemocí gynekologických a kožních.

V našich lázních si můžete užívat zábalů, koupelí a masáží celého těla. Příkladem nabízených lázeňských procedur je aromatická masáž, hydromasážní koupel, indická masáž, masáž lávovými kameny či perličková koupel. Při těchto procedurách si odpočinete od všedních starostí a podlehnete nekončícímu komfortu a relaxaci. 

Ubytování Lednice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Spa Resort Lednice

Břeclavská 781,Lednice 69144

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Spa Resort Lednice - galerie

Spa Resort Lednice - Hodnocení

28x
10x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Helena Kulhánková

  Pobyt jsem vybrala na základě hodnocení jiných návštěvníků a nelituji. Cíleně jsem mířila do nového zařízení a nebyla jsem zklamána, naopak ! V celém zařízení panuje přátelská až rodinná atmosféra, prostředí je nádherné a byla jsem mile překvapena velikostí pokoje, velký, vzdušný. Komfort a čistota bylo samozřejmostí, úroveň stravování velmi dobrá, absolutně bez připomínek. Personál počínaje recepcí a konče provozem balnea velmi vstřícný a milý. Byly to krásně strávené pohodové dny a pokud bude ještě dobudován bazen a vekovní terasa ke kavárně, tak již nebude chybět k dokonalosti nic. Rádi se opět vrátíme.

 • Milena Černá

  Velká spokojenost!!!

 • František Dědič

  Přijedeme znova

 • Hana Štěrbová

  Hotel světlý a klidný, což velmi oceňuji. Milý a usměvavý personál, procedury příjemné, jídlo nám chutnalo a doba podávání byla velmi pohodová. Během pobytu jsme navštívili zámky v Lednici, Valticích i Mikulově, ochutnali jsme skvělé víno a prošli se v krásných parcích. bazén jsme využili ve vedlejších lázních, ale až bude mít hotel dostavěn vlastní, bude to výborné. Taky kolonáda, která se staví na dohled bude velmi příjemným spojením s centrem města a zámeckým parkem. Hotel určitě doporučíme známým a sami se taky ještě vrátíme.

 • Eva Stenbergova

  Za cenu12000 za 3 dny bych čekala víc.

 • Anonym

  Velmi příjemný pobyt, vřele doporučuji :))

 • Jiří Faldyna

  Se službami, ubytováním, stravováním jsme byli nadmíru spokojeni.

 • Luděk Nový

  Příjemné prostředí, milý personál, krásně strávené dny, doporučuji.

 • Blanka Mayerová

  Z pobytu v hotelu jsem byla nadšená. Myslím si, že kvalita ubytovacích, stravovacích i lázeňských služeb byla na špičkové úrovni. Určitě se sem chci vracet.

 • Marie Horáková

  S pobytem a službami jsme byly velmi spokojeni.Měly bychom snad jen 2 výhrady.Měly jsme zájem si dokoupit ještě další aromamasáž,bohužel nezbyl pro nás volný termín.Dále se domníváme,že pro lepší využití bazénu by měl vstup alespoň jedenkrát být součástí balíčku služeb a co více,spojený s gymnastikou ve vodě alespoň 15min.Jsme přesvědčeny,že i neplavci by si tyto termíny ještě dokupovali.Budeme se těšit na další pobyt u vás.Horáková Marie

Celkem záznamů: 14
1 2