Hotel VIVALDI ubytování Mikulov

Fotografie uživatelů (6)

Hotel VIVALDI Hotel VIVALDI Hotel VIVALDI zobrazit všechny fotografie

Hotel VIVALDI

Kostelní náměstí 8, 69201 Mikulov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel VIVALDI ***

Nově zrekonstruovaná (2006) budova původní židovské banky má ideální polohu - z apartmá hotelu Vivaldi je nádherný výhled na všechny historické skvosty Mikulova - zámek, Svatý kopeček, Kozí hrádek,... Přímo pod hotelem Vivaldi je historická Vinárna a vinný sklep Four Seasons.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel VIVALDI

Hotel nabízí komfortní ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmá. Ve všech pokojích je k dispozici SAT-TV, připojení na internet, trezor, lednička, varná konvice, žehlička a žehlicí prkno.

Další informace

Kabelové připojení na internet na pokojích zdarma. Parkoviště střežené kamerovým systémem.

Vyberte si nabídky ubytování Mikulov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel VIVALDI

Kostelní náměstí 8,Mikulov 69201

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: vivaldi@hotel.cz

Hotel VIVALDI - galerie

Hotel VIVALDI - Hodnocení

12x
6x
3x
2x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 80%

 • Milan Říha

  Musim říci že na hotel se 4* bylo smutne,že člověk bojoval se splachovacím zařízenim.jak Žiška s křižáky.A to bimbání přes celou noc,to je taky zážitek.Jinak pohoda děkujem.Říha

 • Wilhelmová

  Byla jsem velice spokojena jak s úrovní ubytování, tak se vstřícností personálu. Líbilo se mi rovněž separátní, zabezpečené parkoviště. Postrádala jsem pouze možnost bezdrátového připojení k internetu (žádný signál:-( )Vzhledem ke srovnání s početnou konkurencí v okolí by snídaně mohla být zahrnuta v ceně. Bylo by jistě v zájmu hotelu, kdyby na svých web.stránkách uváděl i cenu (zvýhodněnou) za ubytování jedné osoby na 2lůžkovém pokoji.

 • Stanislav Hanaček

  Doporučuji,spokojenost,ale chladno na chodbách v zimním období.Chlad protahoval pod dveřma.Personál měl úroveň a host má dobrý pocit při jednání.

 • Jindřich Coufal

  Ubytování v hotelu Vivaldi nám plně vyhovuje,uroveň poskytovaných služeb velmi dobrá.Jelikož se do Mikulova rádi vracíme ,tak i příště využijeme ubytovacích služeb Hotelu Vivaldi.

 • Jiří Lodr

  Krásný hotel v centru města. Všude je to kousíček.

 • Anonym

  Tento hotel je polohou velice výhodný, ale bohužel není zde poměr cena - kvalita ubytování. Náš pokoj byl malý, tmavý, něco takového by člověk čekal u ubytování nižšího typu a né u hotelu, který inzeruje skvělé ubytování a pohodlí. Také poskytované snídaně (100,- Kč na osobu není přiměřené)nemají patřičnou úroveň,jak by člověk čekal (malá nabídka).Naopak kladně bych hodnotila chování a jednání personálu. Milí, slušní, vstřícní lidé.

 • Anonym

  Hotel byl poměrně příjemný, ale docela nás zklamala práce paní pokojské (např. sprchový kout nám neumyla za celou dobu pobytu ani jednou a jednou nám pokoj neuklidila vůbec) a rozhodně nedoporučujeme objednat si snídaně. Za cenu 100 Kč den/osobu se snídaně ani jednou neobměnila a za tuto cenu nám byla nabízena pouze velmi chudá strava.

 • Blažej Jacko

  Príjemný hotel s výhodnou polohou v centre Mikulova. Náš apartmán mal dobovú atmosféru (krížové klenby, dobový nábytok) skĺbenú s moderným vybavením - veľkorysá vaňa, pohodlné postele. Pre nás bolo mínusom umiestnenie v úrovni chodníka, výhľad do dvora, pripojenie na WiFi iba na recepcii. Personál sa snažil ochotne našim požiadavkám v rámci možnosti vyhovieť. Počas celého pobytu sme mali horúce letné počasie, v ktorom bol tento chladný a tmavý apartmán výhodou.

 • Anonym

  Velmi prijemny hotel, rovnako aj personal. Nemame co vytknut, boli sme spokojny. Hotel je na krasnom mieste v centre mesta, s nadhernym vyhladom na pamiatky. Moznost parkovania rovno pri hoteli sme rovnako ocenili.

 • jan kopecky

  Jedinný nedostatek je, že recepce pro Hotel Vivaldi je v hotelu REVA, který je sice vedle, tedy soused, ale to zákazník se nedoví ze služby www.hotel.cz. Osobně jsem se to dozvěděl, že jsem potvrzoval pozdější příjezs přes I-net a odpověď mně přišla z Hotelu REVA !!!! Proto hledejte hotel REVA a ne VIVALDI. Jinak VIVALDI je skutečně vynikající a snídaně v Révě výborná i když není v ceně a klient musí platit zvlášť. Ale je dostatečně bohatá, vše čisté a vůbec noc se nám velmi líbila. Pokud bych jel znovu přes Mikulov, pak Hotel Vivaldi to jistí !!!!!! Doporučuji všem...... I auto přespinká na dvoře za plotem v klidu..... !!! Ještě jednou pochvala.

Celkem záznamů: 12
1 2