HOTEL Iris ubytování Pavlov

Fotografie uživatelů (11)

HOTEL Iris HOTEL Iris HOTEL Iris zobrazit všechny fotografie

HOTEL Iris

Lužní 215, 69201 Pavlov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: iris@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL Iris ***

OREA Hotel Iris ve vinařské obci Pavlov se nachází uprostřed malebné krajiny jižní Moravy, na březích nádrží Nové Mlýny, které jsou největší vodní plochou Moravy a vyhledávaným centrem rybaření a vodních sportů.
Hotel IRIS nabízí ubytování v pokojích pro 1 - 3 osoby a ve 2 apartmánech s celkovou kapacitou 62 lůžek. Ve všech pokojích slouží k pohodlí našich hostů vlastní sociální zařízení, samozřejmostí je barevný televizor.

Stravování návštěvníků zajišťuje hotelová restaurace s bohatou nabídkou českých i exotičtějších pokrmů, v teplejších měsících usnadňuje trávení pobyt na naší letní terase.

Pár hodin oddechu poskytne unaveným turistům naše nově zřízené relaxační centrum, kde nechybí sauna, bylinné parní lázně, masážní vana nebo vířivý bazén. Bylo by ale ostudou hotelu ve vinařské oblasti jižní Moravy nepozvat své hosty také na degustace místních vín v Obecní vinotéce či na návštěvu klasických vinných sklepů. Opomenout nelze také radost z výletů na nedaleké zámky Mikulov, Lednice a Valtice.

Zaslat poptávku

Dostupnost - HOTEL Iris

Autobusové nádraží: 100 m
Vlakové nádraží: 5000 m

Máte-li zájem o další ubytování Pavlov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL Iris

Lužní 215,Pavlov 69201

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: iris@hotel.cz

HOTEL Iris - galerie

HOTEL Iris - Hodnocení

8x
3x
2x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 86%

  • Pavlina Navratilova

    Byli jsme velmi spokojeni

  • Mgr. Vladimíra Vránová

    Hotel Iris je špičkový hotel , výborná kuchyně , milý personál. Jedinou přípomínkou pro majitele hotelu je , že nám chyběla klimatizace v pokojích a sítě na oknech . Wellness a služby na vysoké úrovni. Výborná komunikace s recepčními. Děkujeme - Vránovi