AVANTI Hotel ubytování Brno

Fotografie uživatelů (15)

AVANTI Hotel AVANTI Hotel AVANTI Hotel zobrazit všechny fotografie

AVANTI Hotel

Střední 549/61, 60200 Brno

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: avanti@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

AVANTI Hotel ****

Avanti Hotel naleznete v klidném prostředí blízko centra města u parku Lužánky, vedle Hokejové haly dětí a mládeže. Vybírat můžete z 91 dvoulůžkových klimatizovaných pokojů a 8 apartmánů. Celková kapacita Hotelu Avanti činí 250 osob.  

Pro hotelové hosty nabízíme zdarma parkování, internet, wellness v čase 17.30 - 21 hod, degustační vzorek vína na pokoji, 10 % slevu v restauraci.

Kongresové sály a salonky Hotelu AVANTI v Brně s kapacitou 350 osob jsou ideální pro pořádání kongresů, konferencí, školení, banketů, prezentací, seminářů, plesů, večírků, rautů, svateb, promocí, firemních i rodinných akcí. Všechny konferenční prostory jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou, internet zdarma. K dispozici rozsáhlé předsálí s Caffé barem.

Gastronomické služby hotelu zajišťují dvě restaurace (Avanti, Arkáda) s kapacitou 180 míst a Café bar pro 25 osob. Těšit se můžete na vyhlášenou českou kuchyni.

V hotelu Avanti Vám nabízíme pro Vaši zábavu a relax -  Wellness a Bowling. 

Zaslat poptávku

Pokoje - AVANTI Hotel

Ubytování v příjemném prostředí čtyřhvězdičkového hotelu nabízíme v klimatizovaných pokojích a apartmánech pro 250 osob. Jsou k dispozici široká lůžka s matracemi o rozměru 100x200 cm a kvalitními lůžkovinami, minibar (naplňovat budeme pouze na přání hosta), trezor a fén. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají bezplatné připojení na internet.

Okolí - AVANTI Hotel

Hotel AVANTI leží vedle Hokejové haly dětí a mládeže. Na dosah hotelu je Nákupní centrum Královo pole.

Dostupnost - AVANTI Hotel

Hotel Avanti leží nedaleko centra Brno, poblíž Lužáneckého parku, na ulici Střední 61, Brno.
GPS Loc: 49°12'46.17"N, 16°36'16.64"E

OD PRAHY - z dálnice D1 sjeďte exitem 190 Brno-západ, směr Svitavy. Po odbočení z dálnice projedete prvním (Pisáreckým) tunelem, z něj pokračujte stále po hlavní silnici. Až projedete druhým (Královopolským) tunelem, odbočte doprava směr centrum. Na druhé světelné křižovatce odbočte vpravo a jste u hotelu.
Od dálnice k hotelu se dostanete za cca 10 minut.

OD OLOMOUCE A BRATISLAVY - z dálnice D1 sjeďte až exitem 190 Brno-západ, směr Svitavy. Po odbočení z dálnice projedete prvním (Pisáreckým) tunelem, z něj pokračujte stále po hlavní silnici. Až projedete druhým (Královopolským) tunelem, odbočte doprava směr centrum. Na druhé světelné křižovatce odbočte vpravo a jste u hotelu.
Od dálnice k hotelu se dostanete za cca 10 minut.

OD CENTRA BRNA - sledujte směr Svitavy. Projeďte podél parku Lužánky a pokračujte křižovatkou rovně. Na další světelné křižovatce (u hokejové haly) odbočte vlevo. A jste u hotelu.

OD HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ (MHD) - pojedete tramvají č. 1 směr Řečkovice na zastávku Hrnčířská. Dáte po směru jízdy a na křižovatce (která je hned u zastávky) odbočte doprava. Půjdete po ulici Rybníček. Na druhé křižovatce se dáte vlevo a dojdete k hotelu.

Máte-li zájem o další ubytování Brno, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

AVANTI Hotel

Střední 549/61,Brno 60200

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: avanti@hotel.cz

AVANTI Hotel - galerie

AVANTI Hotel - Hodnocení

48x
14x
0x
1x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

 • Anonym

  Mohu jen doporučit.

 • Pavel Hlinovský

  chyběla klimatizace v pokoji

 • Anonym

  Dobrý den, byla jsem velmi spokojena s chováním personálu, kvalita internetového připojení je na velmi dobré úrovni, vše bylo tak, jak jsem si objednala od rezervace až po ubytování.Děkuji Děkuji

 • Anonym

  Chování recepčních příjemné. Oběd v restauraci (společné menu pro skupinu) byl na úrovni méně zdatného amatéra.

 • Martin Peterka

  hotel je v dobrém stavu ale neodpovídá ceně,stará nautulná stavba

 • Ing. Michael Beier

  V dostunosti ubytování města Brna řadím tento hotel do kategorie pohodový. Cena je ovlivněna termínem konání MSV. Jinak cena cca 3800,-Kč/noc není adekvátní.

 • Půlpánovi

  Vybavení i obsluha na dobré úrovni, můžeme doporučit. I cenově v Brně nepatří k nejdražším.

 • Josef Kramář

  Přiliš malá televize a špatná kvalita obrazu. Jinak velice dobré ubytování.

 • Anonym

  Bol som spokojný s úrovňou služieb aj s profesionálnym prístupom personálu. Tento hotel patrí k tým lepším, ktoré som mal možnosť navštíviť a príjemne prekvapila aj kvalita a sortiment jedál. Odporúčam navštíviť!

 • Marek

  V Avanti sme boli ubytovaní už viackrát a vždy sme sa dobre cítili a boli sme veľmi spokojní... Ďakujeme.

Celkem záznamů: 17
1 2