Hotel Bobycentrum ubytování Brno

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Bobycentrum

Fotografie uživatelů (23)

Hotel Bobycentrum Hotel Bobycentrum Hotel Bobycentrum zobrazit všechny fotografie

Hotel Bobycentrum

Sportovní 2a, 60200 Brno

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: bobycentrum@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Bobycentrum ****

BOBYCENTRUM**** hotel Brno je součástí sportovního, zábavního a kongresového komplexu, má výhodnou polohou v blízkosti centra Brna. Nabízí 112 pokojů typu standard, 14 pokojů typu superior a 14 apartmá. V ceně ubytování je snídaně formou bufetu, venkovní parkování a wifi v celém hotelu. Celé horní patro patří exkluzivnímu prezidentskému apartmá s krásnou vyhlídkou, bazénem, či konferenčními prostory. Ubytování doplňuje restaurace, kavárna, squash, thajské masáže, bowling a motokáry. Hotelový komplex s 11 salónky až pro 1600 osob je ideálním místem pro kongresy, konference, firemní prezentace, koncerty, večírky a rauty.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Bobycentrum

Pokoje Hotel Brno BOBYCENTRUM **** Vám zaručí příjemný a poklidný pobyt a jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, psacím stolem, kobercem, lampičkou, pro Vaše cennosti je k dispozici trezor, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, žebříkové topení v koupelně a vana na každém pokoji, minibar, pokoje jsou zabezpečeny karetním otevíráním zámku a wifi připojením ZDARMA. Dále hotel Brno nabízí službu probuzení, možnost přidání přistýlky, dětské postýlky a také Vaši domácí mazlíčci jsou na Hotel Brno BOBYCENTRUM **** vítáni.

Gastronomie - Hotel Bobycentrum

Luxusní restaurace Inspiration se nachází v přízemí hotelového komplexu a nabízí vynikající kuchyni pravým labužníkům. Hotelová kavárna Shiny Brno Vás zve k příjemnému posezení s nabídkou desertů, malých studených jídel a sendvičů, moravských i světových vín a širokým sortimentem nápojů. 

Dostupnost - Hotel Bobycentrum

Autobusové nádraží: 3000 m
Vlakové nádraží: 3000 m
Letiště: 12000 m

Další informace

Adrenalin na motokárách značky Sodi v kryté hale Bobycentra. Squash - 5 plně klimatizovaných kurtů. Bowling - 4 plně automatizované dráhy a denní bar pro 64 osob. Thajské masáže - relaxační centrum, masáž od plně kvalifikovaných a certifikovaných masérek z thajských chrámových škol. Koncerty hvězd, top módní přehlídky, megapárty hudebních skupin, zábavné pořady s TV přenosem, laser diskotéky s nabitou atmosférou - to najdete v nejznámějším centru zábavy v Brně v Laser Show Hall.

Ubytování Brno – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Bobycentrum

Sportovní 2a,Brno 60200

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: bobycentrum@hotel.cz

Hotel Bobycentrum - galerie

Hotel Bobycentrum - Hodnocení

15x
4x
1x
1x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

 • Anonym

  Velice dobré ubytování a dostupnost hotelu. Žádné problémy s personálem.

 • Vladimír Štípek

  Vše bylo perfektní, jedinou závadou byl zbytkový pach cigaretového dýmu, zřejmě nevyvětratelný, po náruživém kuřákovi. S tím se ale při denním střídání hostů nedá nic dělat. S pozdravem VŠ

 • Mgr. Zbyněk Čermák

  vše ok, pouze nedostatky: špatný příjem prograramů TV - čt , Prima, záporem je ubytování nekuřáků v pokoji kuřáků, přitom na hotelu se nacházela dve apatra s nekuřáckými pokoji (v minulosti jsme tam již byli ubytováni)

 • JUDr. Božena Boubínová

  S Vašimi službami jsem byla komplexne velmi spokojená a děkuji za krásně prožité dny.

 • Petr Konečný

  Byli jsme zde ubytováni jednu noc,na kterou jen tak nezapomenene. Venku bylo -14°C a na pokoji netopilo topení! Večer jsme ho nezkoumali, ovšem , když jsme přišli v 01:30 po společenském večeru na pokoj, připadali jsme si jako na Sibiři. u snídaně jsme zjistili, že ti šťastlivci, kteří si večer požádali, dostali na noc přímotop. Což je vzhledem k ceně 2600,- za noc a nefungujícímu bazénu dost ubohé. O tlaku vody ve sprše, jenž stříkala na všechny světové strany, jen do vany se strefit nemohla se ani rozepisovat nebudu, to by snad ani nikdo nevěřil.

 • Mgr.Marek Freund

  Bohužel musím konstatovat naprostou nespokojenost s ubytováním. 4-hvězdičkový hotel a studený jak psí čumák. Na pokojích zima, ohřívaní klimatizací nefunkční, ústřední topení jen vlazné. Nakonec jsme si na recepci vyprosili přímotop. Bohužel jsem si připadal jak na horské chatě, kde se dá přímotop akceptovat, ale v hotelu, kde za noc platíte 2,5tisíce nikoli. O nefukčním světle v pokoji, nelibě vonícím odpadu a nefukčním topení v koupelně už ani nemluvím. Rozhodně cena ubytování je přemrštěná a do tohoto hotelu už nepojedeme. Tento hotel by se měl stydět a ubytovaným vrátit peníze.P.S. Byli jsme zde před dvěma lety a ani tehdy to nebylo jiné.

 • Petr Poledník

  dobrý den Po hotelích jezdím často a někdy nabídka na ubytování + přístup personálu neodpovídá reklamě která reprezentuje daný hotel. U vašeho hotelu je ubytování na vysoké úrovni a personál se chová profesionálně.Byl jsem mile překvapen a určitě se tam zase vrátí.O Vašem hotelu budu ve svém okolí mluvit pouze kladně. Přeji všem hodně úspěchů v práci a také v soukromém životě.