Golf Hotel Kaskáda ubytování Brno

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Golf Hotel Kaskáda

Fotografie uživatelů (23)

Golf Hotel Kaskáda Golf Hotel Kaskáda Golf Hotel Kaskáda zobrazit všechny fotografie

Golf Hotel Kaskáda

Na Golfu 1772, 60200 Brno

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Golf Hotel Kaskáda ****

Čtyřhvězdičkový hotel KASKÁDA**** nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásné přírodě v blízkosti Brněnské přehrady. Ubytování je řešeno formou bungalovů o celkové kapacitě 100 lůžek s překrásným výhledem na golfové hřiště jehož je hotel součástí. Společný název rekreačně sportovního areálu a hotelu - „KASKÁDA“ - vystihuje jeho zasazení do okolní přírody a je potvrzením jisté výjimečnosti dané lokality.

Golfové hřiště s 27 jamkami a 6 jamkami golfové akademie je vybudováno za účelem poskytnutí příjemných sportovních zážitků podložených nejvyšší možnou kvalitou hřiště. Provedení a skloubení hracích ploch s okolní přírodou je citlivě doplněno třinácti jezery s vodní plochou přesahující dva hektary.

Zaslat poptávku

Pokoje - Golf Hotel Kaskáda

V našich 49 pokojích (3 apartmány, 10 pokojů lux a 36 pokojů standard) naleznete vše potřebné pro příjemné strávení Vašeho volného času.

Standard - WIFI zdarma, TV, rádio, telefon, minibar, trezor, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout, venkovní terasa. LUX - WIFI zdarma, TV, rádio, telefon, minibar, trezor, klimatizace, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout, venkovní terasa. APARTMÁN - WIFI zdarma, kuchyně s kompletním vybavením, jídelna, oddělená ložnice a šatna, TV, rádio, telefon, minibar, trezor, klimatizace, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout nebo vana, venkovní terasa.

Gastronomie - Golf Hotel Kaskáda

Nevšední gastronomický zážitek umocněný neopakovatelným výhledem na golfové hřiště umožní našim hostům restaurace KASKÁDA a zážitková restaurace CADENTES. Moderní interiér restaurací volně přechází v letní terasy, které navodí uprostřed okolní přírody příjemnou atmosféru. Nedílnou součástí restaurací je vinotéka umístěná ve stylovém vinném sklípku. Naleznete zde reprezentativní nabídku moravských vín, které doplní Vaše gastronomické zážitky.

Dostupnost - Golf Hotel Kaskáda

Adresa: Golfový areál KASKÁDA Na Golfu 1772 664 34 Kuřim GPS: 49°16‘45“N , 16°31‘35“E Příjezd od Prahy: Sjezd z dálnice D1, exit 178, na silnici 2. třídy č. 386 směr na Kuřim. Na rozcestí v Novém Dvoře doleva do kopce, směr Veverská Bítýška. Ve Veverské Bítýšce odbočit před kostelem doprava na Moravské Knínice. V M. Knínicích před kostelem ostře doprava a v Kuřimi zahnout doprava na Jinačovice. Příjezd od Oloumoce: Sjezd z dálnice D1, exit 203, směr Svitavy po R50 až k exitu 1 směr Židenice. Směr Svitavy, pokračovat po zeleném vnitřním okruhu Brna (Husovickým tunelem) po R43 až k exitu na Kuřim. Následuje průjezd Kuřimí. Na konci Kuřimi odbočit na silnici č. 386 směr Jinačovice.

Další informace

Hotel Kaskáda je již dlouhou dobu oblíbeným místem pro konání školeni, pracovních zasedaní, seminařů, prezentačních akci, konferencí a kongresů. Avšak tyto akce byly až do roku 2009 omezeny malymi kapacitnimi prostory. Zcela novy rozměr získalo pořádání těchto akcí otevřením nového kongresového sálu s vlastním zázemím. Nový kongresový sál má kapacitu až 180 míst a lze ho rozdělit až na 4 samostatné salonky. Vysoká rozmanitost uspořadání prostoru pro konkretní potřeby. V kongresovém sále je denní světlo s možností úplného zatemnění. Kromě kongresového sálu má hotel stále k dispozici i zcela odděleně salonky, kde lze pořádat menši školící akce nebo akce rodinného charakteru.

Vyberte si nabídky ubytování Brno. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Golf Hotel Kaskáda

Na Golfu 1772,Brno 60200

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-kaskada@hotel.cz

Golf Hotel Kaskáda - galerie

Golf Hotel Kaskáda - Hodnocení

13x
3x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

  • Alena Leštachová

    Vše splnilo naše očekávání, výborné jídlo, příjemné prostředí a milý personál.

  • Soňa Pirklová

    Romantický pobyt na Kaskádě se nám moc líbil. Nenašli jsme nic, co by se dalo vytknout. Skvělá kuchyně, vstřícný, ochotný a usměvavý personál, výborný fyzioterapeut Mgr. T. Červinka - poctivě prováděné masáže.