Maximus Resort Hotel Brno ubytování Brno

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Maximus Resort Hotel Brno

Fotografie uživatelů (51)

Maximus Resort Hotel Brno Maximus Resort Hotel Brno Maximus Resort Hotel Brno zobrazit všechny fotografie

Maximus Resort Hotel Brno

Hrázní 327/4a, 63500 Brno

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Maximus Resort Hotel Brno ****

Hotel Maximus Resort byl otevřen v červnu 2012, nabízí za příplatek wellness centrum Infinit Maximus s vodním a saunovým světem včetně masáží, bazénu, vířivky, parní sauny, Kneippovy lázně a venkovního ochlazovacího bazénku. Hosté mohou využít zvýhodněné ceny do wellness centra.

Hosté si mohou zahrát bowling, kulečník a stolní tenis. Nedaleko jsou k dispozici také 3 tenisové kurty a hřiště na plážový volejbal. Rezort nabízí možnost parkování zdarma a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách.

Maximus Resort podává každé ráno snídani formou bufetu. V restauraci se připravují mezinárodní jídla.

Na 200 metrů vzdálené Brněnské přehradě si můžete udělat výlet lodí. V okruhu 2 km se nachází golfové hřiště Kaskáda, zoo a autobusová zastávka Přístaviště.

Rezort leží 15 minut jízdy od centra Brna, hradu Špilberk a Veveří i vily Tugendhat, která je průkopnickou stavbou moderní evropské architektury. K dispozici je také bezplatná kyvadlová doprava. 

Hotel Maximus Resort patří mezi vyhlášené svatební hotely v Brně. Pokud plánujete svatbu, zeptejte se nás na nový svatební palouk a přijďte se podívat, jaké možnosti pro vaše rodinné akce a oslavy vám může hotel v Brně nabídnout.

Zaslat poptávku

Pokoje - Maximus Resort Hotel Brno

Stylově zařízené pokoje mají minibar, TV s plochou obrazovkou a koupelnu. Některé zahrnují posezení nebo samostatný obývací pokoj a set pro přípravu čaje. K většině patří terasa nebo balkon s výhledem na okolní krajinu. Resort má 3hvězdičkovou a 4hvězdičkovou část.

 


Gastronomie - Maximus Resort Hotel Brno

* snídaně formou studeného a teplého bufetu (7 – 10 hod)
* restaurace s celodenním provozem
* výborná kuchyně
* bar od 10.00 – 22.00 (dále dle požadavku klienta)
* coffee breaky během konferencí, seminářů,porad,pracovních setkáních,školení,prezentací
* catering, svatební hostiny
* room servis
* garden party

Okolí - Maximus Resort Hotel Brno

Hotel Maximus Resort se nachází v lokalitě Brněnské přehrady na hranici přírodního parku Podkomorské lesy, který je nejrozsáhlejším přírodním komplexem na území města Brna. Zahrnuje rozlehlé lesní oblasti, v jejichž středu protéká řeka Svratka.

Romantická zákoutí v okolí Brněnské přehrady návštěvníka dovedou až k nedalekému hradu Veveří, jenž se vypíná na mohutné skále a dominuje krajině nad vodní plochou. Její hladinu s výjimkou zimních měsíců brázdí řada výletních parníků, které spolehlivě rozšiřují dopravní možnosti návštěvníků.

Hostům hotelu slouží rovněž k pronájmům pro samostatné společenské aktivity. Obrovskou část severní oblasti přehrady, v níž se hotel nachází, zabírá také rozlehlá lesní obora s nabídkou atraktivních cyklotras.

Dostupnost - Maximus Resort Hotel Brno

Popis cesty souřadnice pro GPS 49°14'36.197"N; 16°30'56.295"E sjezd z dálnice D1 - Exit 190 - Brno západ projedete tunelem a pokračujete ve směru na Svitavy asi po 1,5 km odbočíte doprava - směr Bystrc-přehrada přibližně po 3 km bude světelná křižovatka (záchytný bod po pravé straně OBI) můžete jet na křižovatce rovně, ale i doprava (2 varianty příjezdu na hotel) Přes přístav na Brněnské přehradě - rovně pojedete po hlavní silnici - směr Přístav (silnice se stáčí doprava) asi po 200 m cesty do kopce odbočíte doprava - Přístav a pokračujete rovně přejedete přes hráz a pokračujete podél břehu přehrady (vodní plochu máte po levé straně) - po 1,5 km vás uvítá poutač hotel Maximus u vjezdu do hotelového areálu

 

Přes Kníničky (lepší v zimním období) - doprava hned za křižovatkou pojedete po hlavní silnici doleva a pokračujete kolem OBI do Kníniček projedete celou obec Kníničky a na konci odbočíte doleva směrem na Rozdrojovice asi po 1 km odbočíte doleva (za hotelem Atlantis) dojedete až ke křižovatce, kde se dáte doleva a po levé straně už budete vidět hotel Maximus a vjezd do areálu

Další informace

K dispozici je 20 hlídaných parkovacích míst. Dětská postýlka je k dispozici zdarma. Přistýlka je k dispozici za poplatek 850,- Kč. Pes za příplatek 500,-Kč. Ceny v období veletrhů na dotaz.

Ubytování Brno – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Maximus Resort Hotel Brno

Hrázní 327/4a,Brno 63500

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: maximus-resort@hotel.cz

Maximus Resort Hotel Brno - galerie

Maximus Resort Hotel Brno - Hodnocení

13x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 98%

  • Pavol Kabát

    úplná spokojnosť