Orea Resort Santon ubytování Brno

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Orea Resort Santon

Fotografie uživatelů (35)

Orea Resort Santon Orea Resort Santon Orea Resort Santon zobrazit všechny fotografie

Orea Resort Santon

Přístavní 1064/38, 63500 Brno

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: orea-hotel-santon@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Orea Resort Santon ***

Užijte si pobyt ve tříhvězdičkovém OREA Hotelu Santon v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou na břehu Brněnské přehrady a nechejte se okouzlit nádhernou přírodou typickou pro jižní Moravu.

V OREA Hotelu Santon najdete všestranné zázemí pro konference, školení, svatby, promoce, rodinné oslavy nebo posezení s přáteli spojené s gastronomickými zážitky, večerními rauty a grilováním.
Všechny pokoje OREA Hotelu Santon jsou vybaveny kompletním příslušenstvím (koupelna, WC), telefony a TV. Každý pokoj má lodžii s výhledem do rekreační oblasti s lesnatým okolím. OREA Hotel Santon disponuje dvěma velkými parkovacími plochami, multifunkčním hřištěm, kde si můžete protáhnout tělo při tenisu či volejbalu, nebo si zahrát petanque.

Vašeho domácího mazlíčka ubytujeme za poplatek 250Kč za celý pobyt.

Zaslat poptávku

Máte-li zájem o další ubytování Brno, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Orea Resort Santon

Přístavní 1064/38,Brno 63500

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: orea-hotel-santon@hotel.cz

Orea Resort Santon - galerie

Orea Resort Santon - Hodnocení

27x
15x
3x
3x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 84%

 • Markéta Šimanová

  Valentýnská akce - bylo výborně připraveno a zařízeno. Personál velmi milý a příjemný a ochotný. Škoda, že jsme nemohli zůstat déle. Také se mi nezdálo, že by měli malý výběr z jídelního lístku.

 • Dana Štěpánková

  Welnes nádherné, jídlo v restauraci výborné, snídaně vč. kávy výborná, ceny dobré, obsluha ve welnes pomalá, zapomíná objednávky, co se týče hotelu, neměl by upřednostňovat soukromé akce před návstěvníky hotelu, stalo se nám, že jsme v sobotu nemohli využít terasu. Na web. stránkách hotelu je uvedeno, že pokoje mají výhled na přehradu, my měli na do zdi a na parkoviště, kde hluk - pouť až do 24.00 hod. , málo vybavené pokoje nábytkem, měla jsem v pokoji pouze postel a noční stolek, jinak nic, čili holobyt.

 • Anonym

  welnes by mel byt v cene ubytovani jinak jsme spokojeni s hotelem

 • Anonym

  V hotelu nás trochu nemile překvapilo, že vstup do bazenů není v ceně ubytování, milé bylo, že na recepci davají vybrat, zda chcete kuřácký či nekuřácký pokoj, jinak snídaně i ubytování bylo v pořádku, pokoje čisté a všechny s balkonem.

 • Josef Nacházel

  Personál měl velmi příjemné vystupování.

 • Anonym

  V hotelu jsme se ubytovali v době, kdy zde byla nějaká firemní akce, takže jsme museli parkovat kousek dál od hotelu, ale parkoviště není daleko, je zde trochu méně volných míst, co jsem počítala (možná kvůli sněhu), tak jich bylo cca 20. Internet byl zdarma, připojit se dalo v pohodě, ale často padal. Personál byl ochotný, milý, usměvavý. Doprovázel nás jak na sauny, tak na všechny další procedury.

 • Pavla Fiedlerová

  Bohužel jsme přijeli do hotelu v den,kdy od našeho nástupu,to je od 14h-21h netekla voda. A druhý den měla na našem patře v restauraci večírek skupina příliš hlučných lidí,a ještě ve dvě hodiny po půlnoci je ani personál hotelu nijak netišil! Proto do Vašeho hotelu již nikdy nepojedeme!!!!

 • Jana L.

  Pěkné kvalita rovná se cena. Můžeme doporučit.

 • Eliška Kokešová

  celkem pěkný hotel, ne pro úplně náročné klienty. Ve společných prostorách (chodba, restaurace) zapomínají na čistotu (vysávat). Parkoviště parádní, přímo před hotelem, personál ochotný, wellnes centrum na velmi dobré úrovni, i když u bazénu byla zima

 • Vladim Řehoušek

  Nezbývá, než všem vřele doporučit... A Vám ze Spa.cz poděkovat za krásný víkend ve dvou... Děkujeme...

Celkem záznamů: 16
1 2