Orea Hotel Voroněž ubytování Brno

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Orea Hotel Voroněž

Fotografie uživatelů (40)

Orea Hotel Voroněž Orea Hotel Voroněž Orea Hotel Voroněž zobrazit všechny fotografie

Orea Hotel Voroněž

Křížkovského 458/47, 60300 Brno

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: orea-hotel-voronez-1@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Orea Hotel Voroněž ****

OREA Hotel Voroněž je umístěn v těsné blízkosti Brněnského výstaviště nedaleko středu města Brna. Kvalita ubytování splňuje požadavky i těch nejnáročnějších hostů.
V OREA Hotelu Voroněž je pro Vás připraveno 368 pokojů v různých kategoriích. Na všech pokojích je samozřejmostí vlastní sociální zařízení a TV s interaktivním systémem pro kontakt s recepcí. V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Orea Hotel Voroněž

OREA Hotel Voroněž disponuje kapacitou 368 pokojů, suite a business suite s telefony s přímou volbou a Wi-Fi pro ubytované hosty zdarma. Televizní přijímače s interaktivním systémem pro kontakt s recepcí, se satelitními programy a Pay-TV, minibary. Bezpečnost našich hostů zajišťují elektronické zámky, dveřní kukátka a kouřové hlásiče. Pokoje superior jsou vybaveny klimatizací a ubytovaným hostům jsou poskytovány další nadstandardní služby.

Gastronomie - Orea Hotel Voroněž

Špičková mezinárodní kuchyně a široká nabídka nádherných vín z nejvýznamnějších vinařských oblastí celého světa, jižní Moravu nevyjímaje. 

Dostupnost - Orea Hotel Voroněž

Silniční dálnice Praha - Brno (exit 190), Bratislava - Brno, silnice dálničního typu Brno - Wien Autobusové pravidelné autobusové linky Praha - Brno Železniční železniční st. Brno - Hl. nádraží Letecké letiště Brno - Tuřany (8 km) nebo Praha - Ruzyně (220 km), Wien/Rakousko (130 km) Městská doprava tramvaje, autobusy, taxi

Další informace

V OREA Hotelu Voroněž najdete největší kongresové centrum v regionu s nejmodernějším technickým vybavením včetně vybavení pro video-konference. Kongresy až pro 700 osob, plesy pro 350-700 osob, prezentace firem. Výběr salónků pro semináře a soukromé oslavy.

Ubytování Brno – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Orea Hotel Voroněž

Křížkovského 458/47,Brno 60300

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: orea-hotel-voronez-1@hotel.cz

Orea Hotel Voroněž - galerie

Orea Hotel Voroněž - Hodnocení

7x
16x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 81%

 • KZ

  Hotel byl čistý, ubytování bylo bezproblémové. V hotelu, který nabízí ubytování ve vyšší cenové kategorii, mně chyběla možnost posilovny, nebo bazénu. V restauraci výběr pouze z jedné značky piva Starobrno v cenové relaci 40Kč / 0,33l mně připadlo nedostatečné a cenově neadekvátní.

 • Ing. Jaroslava Hradová

  Vyskytl se pouze malý problém s vyjasňováním platby za parkoviště s tím, že dle hlídače jsme měli dopředu nahlásit, jak dlouho budeme parkovat a přitom se nás na to při parkování nikdo neptal....... jinak ok

 • Anonym

  velmi pěkně zrenovovaný hotel

 • Jiří Zeman

  Naprostá spokojenost :)