Hotel Květnice ubytování Tišnov

Fotografie uživatelů (10)

Hotel Květnice Hotel Květnice Hotel Květnice zobrazit všechny fotografie

Hotel Květnice

nám. Míru 120, 66601 Tišnov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Květnice ***

Hotel Květnice nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo apartmánu s rohovou vanou. Celková kapacita našeho hotelu je 40 lůžek. Mysleli jsme i na zdravotně hendikepované osoby, a proto je u nás možný bezbariérový přístup ke všem pokojům a také možnost použít výtah. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a televizí se satelitním příjmem. Vaše domácí mazlíčky u nás přivítáme také. Platba je možná hotově, platební kartou nebo na fakturu. Na místě je k dispozici bezplatné parkoviště hlídané bezpečnostním kamerovým systémem.

V hotelové restauraci, s kapacitou 90 míst, se podávají jídla české a mezinárodní kuchyně. Vedle a la carte zde připravujeme obědová menu  a pravidelné kulinářské a společenské akce. Zejména v letních měsících nabízíme velké množství chutných salátů a různých originálních pokrmů doplněné o výběr rozmanitých vín z celého světa.

Rádi Vám zajistíme večery s živou hudbou, cimbálovou muziku, vstupenky na kulturní a společenské akce, služby maséra, zapůjčení vozu, zapůjčení cyklistických kol nebo prodej suvenýrů a mapového materiálu. Také Vám můžeme zprostředkovat návštěvu pivovaru a vinných sklípků, uspořádání zabíjačky či opékání selat, autobusovou dopravu.

Díky své vynikající poloze ve středu města (přímo naproti radnici a kostela) je hotel Květnice vyhledáván především kvůli pořádání svatebních, rodinných a firemních oslav. Salonky a restaurace hotelu Květnice jsou díky své variabilitě vhodné k pořádání různých typů firemních akcí, především školení. Nabízíme také zdarma k zapůjčení technické vybavení.

Malý salonek je ideální pro menší setkání. Nachází se v horní části restaurace a pohodlně se do něj vejde 10 – 15 osob. Zdi jsou obložené zrcadly, která malý prostor opticky zvětšují.

Velký salonek je samostatná místnost s vlastním barem. Je určený pro větší oslavy nebo školení. Má kapacitu 40 osob. Na veškeré akce lze zajistit dekorace a doprovodný program dle Vašich představ.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Květnice

Hotel Květnice nabízí jednolůžkové a dvloulůžkové pokoje s vlastní koupelnou (sprchový kout nebo rohová vana) a bezplatnou Wi-Fi. Prostorově větší pokoje jsou s možností přistýlky.

Gastronomie - Hotel Květnice

Restaurace hotelu Květnice s kapacitou 90 míst nabízí pokrmy z tradiční české kuchyně doplněné o pokrmy z kuchyně italské a čerstvé ryby.
Vedle a la carte zde připravujeme obědová menu a pravidelné kulinářské a společenské akce  Zejména v letních měsících nabízíme velké množství chutných salátů a různých originálních pokrmů doplněné o výběr rozmanitých vín z celého světa.

Okolí - Hotel Květnice

Hotel je také pro svoji centrální polohu vynikajícím výchozím bodem nejen k výletům, ale i pro návštěvu města Brno a okolí. Okolí města Vám k poznání může nabídnout údolí řeky Svratky, Žďárské vrchy a mnoho dalších kulturních a historických památek.

V blízkosti hotelu se nachází bowling, fitcentrum, wellness, kino a další. Nebo si také můžete udělat výlet a zajet se podívat na některou z mnoha památek a zajímavostí. V okolí se nachází například Klášter Porta Coeli, Stezka Járy Cimrmana nebo Hrad Pernštejn. 

Dostupnost - Hotel Květnice

Zastávka: 5 m

Autobusové nádraží: 100 m

Vlakové nádraží: 100 m

Máte-li zájem o další ubytování Tišnov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Květnice

nám. Míru 120,Tišnov 66601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: kvetnice@hotel.cz

Hotel Květnice - galerie

Hotel Květnice - Hodnocení

7x
2x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 89%

  • Gabriele Lange

    freundlich und gemütlich, für einen Kurztrip jederzeit zu empfehlen; leider keine regionale Küche, aber Essen ansonsten reichlich und gut

  • Markéta Kumpoltová

    Příjemné prostředí a velmi ochotný personál.

  • Martin Vaněk

    Děkujeme vám moc za přispění ke krásnému víkendu, které jsme ve vašem hotelu mohli strávit, určitě k vám v budoucnu ještě dorazíme.