HOTEL DUKLA ubytování Vyškov

Fotografie uživatelů (11)

HOTEL DUKLA HOTEL DUKLA HOTEL DUKLA zobrazit všechny fotografie

HOTEL DUKLA

Dědická 29, 68201 Vyškov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL DUKLA **

Hotel Dukla zajistí svým hostům kvalitní ubytování v 76 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a rádiem. Hostům dlouhodobě ubytovaným nabízíme možnost smluvních cen.

Náš hotelový restaurant potěší všechny labužníky širokou škálou klasických i bezmasých pokrmů, specialitami italské kuchyně a pestrým výběrem moučníků a míchaných salátů.

Hotel disponuje také prostorným sálem pro 150 osob, vhodným pro pořádání předváděcích akcí, školení, firemních oslav, narozenin, pohřebních či svatebních hostin.
K příjemnému posezení poslouží návštěvníkům i naše pivnice, vinárna a bar. Zatímco pánové v letních měsících rádi posedí na naší letní zahrádce, dámy mohou využít služeb zdejšího kadeřnictví nebo solária.

Kvalitní WiFi připojení k dispozici.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL DUKLA

V jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. Celkem máme k dispozici 76 pokojů se 114 stálými lůžky, maximální počet lůžek včetně přistýlek je 182.

Gastronomie - HOTEL DUKLA

Nabízí speciality z vepřového, hovězího a kuřecího masa. Dále bezmasé pokrmy a výborné saláty, moučníky a zmrzlinu, speciality italské kuchyně jako jsou těstoviny s různými druhy omáček a pizza.

Dostupnost - HOTEL DUKLA

Zastávka: 30 m
Autobusové nádraží: 1000 m
Centrum: 1000 m
Vlakové nádraží: 1000 m

Vyberte si nabídky ubytování Vyškov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL DUKLA

Dědická 29,Vyškov 68201

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: dukla-vyskov@hotel.cz

HOTEL DUKLA - galerie

HOTEL DUKLA - Hodnocení

47x
24x
12x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 84%

 • Michael Munclinger

  Vše v nejlepším pořádku, můžu jedině doporučit.

 • Anonym

  Značné opotřebování pokojového zařízení. Koupelna na úrovni ubytovny nižší cenové skupiny

 • - Makal

  Pozor na pokoj 203 a okolní,je zde slabý až žádný signál wi-fi připojení.Jinak spokojenost.V poměru cena/kvalita za tu cenu lepší v těchto končinách neseženete.

 • Milan Gryc

  Nocoval jsem na pokoji č.222, který je myslím dost zakouřený a bylo by třeba hlavně textilní materál na obložených stěnách vyměnit. Druhá věc mi až tak nevadila ale v prospektu bylo uvedeno, že je všude dobré wifi připojení na internet. To dobře fungovalo jen v restauraci a na pokoji byl nulový signál. Jiné připomínky v podstatě nemám. Cena za ubytování i s dobrou snídaní byla přiměřená.

 • Vaník Václav

  Ok parkování

 • Dagmar Široká

  Z ubytováním jsme byli spokojeni,hotel je sice staršího typu ale čistý,z příjemnou obsluhou.

 • Floran Lugitsch KG

  OK

 • Jaroslav Charvát

  přístup a ochota perzonálu je na velice dobré úrovni,v letním období je poměrně malá možnost ochlazení v pokoji,snad jediný nedostatek vydíme v kvalitě lůžek (asi vyměnit postelové rošty za pevnější plošné podklady.

 • Feďko Jiří

  Na obkladech v koupelně je příliš vidět doba postavení hotelu.Dřevěný rošt pod matrací se rozjíždí,zvětšují se mezery a spaní je tímto rušeno.

 • Antonín Kolařík

  Vzhledem k poměru ceny za ubytování a komfortem, jsem byl velice spokojen.To, že jsem byl u stavby hotelu, a to od vykopání jámy na základy až po jeho kolaudaci a dost často jsem hotel navštěvoval jako host restaurace, je s podivem, že přes malé úpravy funguje a dobře. Pouze mne vadilo, a to není problém jen tohoto hotelu a hotelové restaurace, zápach z přepáleného tuku. možná by to chtělo novou vzduchotechniku.

Celkem záznamů: 26
1 2 3