Rozhledna Rumburak

Rozhledna Rumburak

Rozhlednu Rumburak s dominantním výhledem na zříceninu hradu Cornštejn, vesnici Bítov a do údolí Vranovské přehrady najdete nad Bítovskou zátokou Vranovské přehrady, stojící v téměř nedotčené přírodě 600 metrů před hradem Bítov na příjezdové komunikaci. Rozhledna je nově otevřena od 4. 7. 2009. Hranolovitá věž, vysoká 30 m, za dobré viditelnosti je možné vidět rakouské Alpy. Součástí rozhledny je i restaurace, občerstvení a penzion.

Vstupné: CZK 30, děti do 1 m mají vstup zdarma. Otevřeno: celoročně - letní sezóna od 10:00 do 18:00 (po předchozí domluvě i po 18:00), zimní sezóna od 10:00 do 16:00.

Zajímavé odkazy:
www.restaurantrumburak.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (2)

  • Tak sem už nikdy
    Anonym
  • 5+n
    Anonym
  • Moderní rozhledna nabízí krásný výhled do okolí. Zaujali mě fotografie z historie i současnosti bítovské zátoky, umístěné podél schodiště. Při výstupu na rozhlednu u nich můžete odpočívat:)nHned u vchodu do rozhledny je občerstvení, v areálu také restaurace - místní speciality v hodně velkých porcích:)nSvou polohou přímo vybízí k návštěvě spolu s hradem Bítov, který je od rozhledny kousek příjemnou procházkou lesní cestou.
    Rou Rou
Celkem záznamů: 4
1 2
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni