Boutique Hotel Katerina ubytování Znojmo

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel ***** > Boutique Hotel Katerina

Fotografie uživatelů (9)

Boutique Hotel Katerina Boutique Hotel Katerina Boutique Hotel Katerina zobrazit všechny fotografie

Boutique Hotel Katerina

Na Valech 1556/7, 66902 Znojmo

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Boutique Hotel Katerina ****+

Boutique hotel Katerina je samostatně stojící vilou v centru Znojma na neobyčejně krásném místě. Z východní strany se otevírá malebný pohled na Národní park Podyjí, jehož krásami se můžete kochat z okna hotelu nebo hotelové restaurace Panorama. Vstup do parku se nachází jen 70 metrů od hotelu, můžete se proto lehce ponořit do krás přírody a projít se po parku nebo se po něm projet na kole, které si na přání můžete vypůjčit v hotelu.

V našem hotelu si můžete vybírat z 8 luxusně zařízených pokojů podle svého vkusu: 6 z nich je velkých rozměrů, což v kombinaci s pohodlím a nádherným výhledem z okna umožňuje pohodu při vnímání prostoru rozlehlé krajiny. Dále jsou tu dva menší pokoje s atmosférou domácího pohodlí.

Hotel poskytuje svým klientům vlastní hlídané parkoviště pro automobily, a rovněž kryté parkoviště pro motocykly a kola.

Ať už cestujete za poznáním nebo přijíždíte do Znojma na služební cestu, hotel Katerina vám nabízí ideální možnost k odpočinku, přenocování nebo jen k zastavení na šálek pravé italské kávy.

Náš individuální přístup a péče o vaše pohodlí ve vás vyvolá pocit vítaného hosta. Jako náš stálý zákazník budete užívat různých výsad, zajímavých podmínek a nabídek.

Samozřejmostí je poskytování informací o pamětihodnostech města Znojma, rad, jak a kde nejlépe strávit čas, nakoupit, kam jít na procházku nebo kde zakoupit dobrá vína.

Naše srdečné přijetí a nevšední krása přírody v okolí hotelu vás neponechají lhostejnými a budete se k nám vracet znovu a znovu.


Zaslat poptávku

Pokoje - Boutique Hotel Katerina

Boutique hotel Katerina nabízí svým hostům pohodlné ubytování v prostorných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, celková kapacita je 18 lůžek. Možnost výběru dvoulůžka nebo oddělených lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, trezorem, minibarem, fénem a TV. Možnost připojení k internetu přes WI-FI.

Gastronomie - Boutique Hotel Katerina

Hotelová restaurace Panorama Vám poskytne nevšední gastronomické zážitky ve spojení s těmi nejlepšími místními i zahraničními víny.

Okolí - Boutique Hotel Katerina

Boutique hotel Katerina se nachází v historickém centru města Znojma a tak se v blízkosti hotelu nachází nejznámější památky města - Rotunda Panny Marie a sv. Kateřiny, Znojemský hrad, Radniční věž a znojemské podzemí.
Další výhodou polohy hotelu Katerina je jeho blízkost turistickým a cyklistickým stezkám do Národního parku Podyjí. Předmětem ochrany je přirozený úsek hluboce zaklesnutého toku Dyje mezi Vranovem nad Dyjí a Znojmem.
Zajišťujeme ochutnávky moravských vín s odborným výkladem.

Dostupnost - Boutique Hotel Katerina

Boutique hotel Katerina se nachází přímo v historickém centru města. Je situován v klidném prostředí s výhledem na řeku Dyji, Národní park Podyjí a Gránické údolí.

Další informace

V ceně ubytování je parkování a ubytovací poplatek.
Připojení k Internetu pomocí Wifi zdarma.

Vyberte si nabídky ubytování Znojmo. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Boutique Hotel Katerina

Na Valech 1556/7,Znojmo 66902

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-katerina@hotel.cz

Boutique Hotel Katerina - galerie

Boutique Hotel Katerina - Hodnocení

20x
10x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

 • Ladislava Wsólová

  Hotel čistý, personál ochotný, v kúpeľni bola zima, voda bola teplá, ale nie horúca.

 • Tomáš Stanislavčík

  Krásný hotýlek, příjemný personál, zkrátka vše jak má být - a ještě k tomu takřka za hubičku! Lepší vykročení do nového roku jsem si ani nemohl přát... Děkuji a doporučuji všem!!

 • Jan Voleský

  Dobrá poloha, čistý pokoj. WIFI na pokoji. Nevýhodou je, že na TV nebyla naladěna NOVA a už vůbec ne ČT24.

 • Oldřich Hilšer

  Personál byl v pohodě, pokoje čisté, místo moc pěkné, byli jsme velmi spokojeni.

 • Vlasta čablová

  Díky, byl to krásný odpočinek v nádherném prostředí. Váš personál je bez chyby, budem všude doporučovat a chválit, je za co. manželé Čablovi

 • Anonym

  Zápory: Malý výběr jídel. Klady: Krásný výhled, pěkná poloha, klidné místo, blízko centra.

 • Martin Itterheim

  Velmi slušné ubytování.

 • Stanislav Konečný

  Skvělé místo na sezení na terase, dobrý kuchař, velmi dobrý poměr cena/kvalita. Akorát presso se vymykalo opravdu dobré úrovni.